Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a kutyámmal, ha...

Mit csináljak a kutyámmal, ha félős vendég jön, ha elzárni, megkötni nem tudom?

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 21:07
1 2 3 4 5 6
 51/58 A kérdező kommentje:
Szivatni nem merem, apukám agresszív ember félek megütne érte, ha ellenkezek. :S Sajna ez van kell valami megoldás
2021. jan. 6. 23:14
 52/58 anonim ***** válasza:
42%
A kutyafobias elmebeteggel nem lehetne kozvetlenul beszelni ? Hogy emberelje meg magat, mert megoldhatatlan helyzetet allit elo ?
2021. jan. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
33%

De paraszt vagy kérdező. A szomszéddal összevesztél, nem enged az udvarba, anyád tesója "hiszti kriszti" mert fóbiás, apád is kivan rád... Nem úgy van hogy a kutya nélkül egy senki vagy? Menőzésnek kell neked ez a kutya...

Szegény jobb gazdát érdemel.

2021. jan. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
74%

Aki azon háborog, hogy a nagynéni nem megy szállodába, annak feltűnt, hogy a covid miatt semmi hotel, panzió, magánszálláshely stb. nem fogadhat vendéget?

Egyszer ki lehet bírni a kutya panzióztatását, aztán járványügyi korlátozások nélkül majd nyilván a nagynéni is tud más szállást keríteni magának.



Másrészt, mezei kutyatartóként a pofám leszakadna, ha kutyám bárkire ugrálna. A félősre pláne ne ugráljon, mert csak tovább traumatizálja, ami még jobban elmérgesíti a helyzetet. Az extra félősöknek, fóbiásoknak terápiát lehet ajánlani, apró lépésekkel, speciálisan képzett kutyákkal, akik nem reagálnak a pánikolásukra se (kapkodás, csapkodás, visítás, emelt hang stb.).

2021. jan. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 A kérdező kommentje:
53-as, te normális vagy?? Még én húzzak a fenébe a házból, mert a vendégnek nem felelnek a körülmények? A kutya a családunk része, azt dobjuk ki, nem? Aham...A szomszéd is egy kutyautáló alak, állanóan azt lesi mibe lehet belekötni a kutya miatt, pedig sose volt az udvaron felügyelet nélkül, de persze ez is az én hibám, pedig az az udvar a miénk is hozzáteszem, mi az h nem enged oda? Akkor megyek ki amikor akarok, csak az szúrja a szemét, h a kutyát ott tartsuk nincs is ott. Apám meg agresszív ha olyan kedve van, de ez is az én hibám. Fordítva ülsz azon a lovon, de nagyon. Ha kisbaba lenne és az zavarná a kedves vendéget, azt is ki kéne rakni, nem?? Mesélj még. És nem, nem kisbabaként kezelem a kutyám, de nagyon szeretem. Nehogy már a saját otthonából kirakják az embert egy vendég, mert nem tetszik valami. Hidd el, én nem hívnám ide, az biztos.
2021. jan. 6. 23:38
 56/58 A kérdező kommentje:
Szóval, akkor én pusztuljak a háztól, aki otthon van ugye ez normális? Ne aggódj, panzióztatva lesz a kutya, hogy meglegyen a néném kényelme. Nyertél :D
2021. jan. 6. 23:44
 57/58 anonim ***** válasza:
51%
Szegény blöki, hozd hozzánk.
2021. jan. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
42%
Én elvinnem addig valahova de biztos nem allnam meg szó nélkül mikor ott van a némber.
2021. jan. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!