Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a kutyámmal, ha...

Mit csináljak a kutyámmal, ha félős vendég jön, ha elzárni, megkötni nem tudom?

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 21:07
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
67%

Jézusom, ilyen vendégem lenne inkább én mennék el otthonról. Nem a kutyafóbiával van a gond, hanem azzal, hogy nem tarja tiszteletbe hogy a kutya családtag és ez egy kutyás ház. Ha valaki nem bírja pl. anyámat, akkor zárjam be a szobába addig? XD Nekem ez ilyen.

Ha más lehetőség nincs, bezárnám a szobába ha muszáj, vagy megkérnék valaki vigyázzon rá pár óráig. Szomszéd is jó, ha vállalja. Ha nincs sokáig ott a vendég, elvinném sétálni/túrázni/kutyafuttatóba. Esetleg lefoglalod addig. Jobbat nem tudok.

2021. jan. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
62%
Ja, 2 nap... bocsi! Akkor tényleg le kell passzolni addig valahova. A vendégecskét meg puszilom..!
2021. jan. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
82%

Nekem annó a Fiziopanziót ajánlották (aztán megoldottuk családon belül). De van még valami Buksi is.



Az irracionális félelemmel, fóbiával sajnos nem lehet mit kezdeni :(

2021. jan. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim válasza:
93%
nekem van egy jó ötletem! tegyél rá szájkosarat, így a nénédnek nem kell tartania az ebtől! egyébként én is kutyafóbiás voltam, kicsit még mindig félek, főleg, ha hirtelen, váratlanul rám ugatnak, de ha lenne egy kutyán szájkosár, és tényleg, jól lenne rá rögzítve, akkor nme félnék tőle én sem!
2021. jan. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
53%
A szájkosár nem megoldás. Attól még ráugrik, hozzádörgölődik stb.
2021. jan. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
55%

En biztos nem zarnam el a kutyaimat.


Ilyen vendeg ne jojjon tobb napra kutyas lakasba. En max annyit ajanlanek fel, hogy ejszaka bezarom a szobam ajtajat.


Anyudat sem ertem :/ meg a hugat sem.


En kutyafobias lennek. Akkor inkabb fizetnek szallast ket napra. Aztan programozzunk mashol mint a kutyas lakasban..


Nonszensz..


De az hogy szobaban rostokoljonak tolem elzarva. Na persze. En sem vagyok hajlando csak a szobamban lenni.

2021. jan. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim válasza:
65%
igen, de attól semmi baja nem lesz, ha kicsit felugrál. aki fél a kutyától, az attól fél, hogy esetleg beléharap (szerintem...)
2021. jan. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
13%
Gyujts jo sik kutyaszort es szord szet a lakasban. Beszeld meg kutyas ismeroseiddel,akiknek folugrik a kutyajuk,h trecseljenek a hazatom elott a vendegecske erkezesekor. Meg jojjenek oda kutyas barataid a lakasajtoba csengetni,h megbeszeltetek a setat veled..
2021. jan. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 A kérdező kommentje:
Én sem értem őket, jó neked, hogy külön élsz, aztán azt hívsz meg akit akarsz :/ De anyu nagyon elfogult a testvérével, aki meg tiszta zsugori lenne pénze szállodára, de persze ez így olcsóbb és most én agyalhatom, hova hurcibáljam el a kutyit az "útjából". A kutya még soha senkire se morgott, meg harapott, de azt nem tudom, hogy egy hiszti kriszti mit hozna ki belőle, ha elkezd visítani, ha ráugrik vagy mittomén. Aztán persze a kutya lenne a hibás aztán még a szüleim kitalálják, hogy "megtámadta" a szent tesókát és likvidálva lesz. ÁÁ még belegondolni is rossz, inkább két napig legyen panzióba akkor.
2021. jan. 6. 23:04
 50/58 anonim ***** válasza:
43%
ja mert o lusta kiadni 1 ejszakaert egy kis penzt, ezert te adj ki penzt hogy a sajat hazatokbol a sajat kutyadat eltuntesd mert o fel tole? tolem aztan bekaphatna a ......😀
2021. jan. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!