Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a kutyámmal, ha...

Mit csináljak a kutyámmal, ha félős vendég jön, ha elzárni, megkötni nem tudom?

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 21:07
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
63%
Nem tetszik a dolog, de ha más nincs, kutyapanzión nem gondolkodtatok? Tudom nem olcsó, de utolsó mentsvárnak?
2021. jan. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim válasza:
70%
Én már csak elvből sem vinném máshová a kutyámat és be sem zárnám. Családtag. Ha valakinek ez nem tetszik, ne jöjjön, vagy maradjon kevesebb ideig.
2021. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
21%
A kutya egy állat.. ha testszik ha nem.. mi is azok vagyunk egy kis különbséggel.. ha megtetszik egy vendég, nem ugrálunk rá.. nem tépjük le róla a kabátot.. én már láttam ilyen szelíd kutyát :-) szóval van, hogy még a gazdit is meglepi.. nem kell ez a túlzott demokrácia.. ha nem kiképzett kutyád van, akkor el illik zárni. vagy beszélgess a kapuban..
2021. jan. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 A kérdező kommentje:
Anyámnak a tesókával való jó viszony a legfontosabb. Van kert de ez közös udvar a szomszéddal (ikerház), aki már egyszer fel akart minket jelenteni oda nem tehetjük ki. A panzió nem rossz ötlet, szétnézek hogy ott van-e. Anyam tuti kifizeti csak a tesónak mézecskalácshazikó legyen. Nem Budapest, Szeged.
2021. jan. 6. 22:16
 35/58 A kérdező kommentje:
Nem iskolázott Border, van hogy nem tudunk kontrollálni, ezért nem engedi anyám, hogy félős emberhez odamenjen.
2021. jan. 6. 22:18
 36/58 anonim ***** válasza:
4%
Esetleg veszel neki egy kutyahordozód és belerakod. Vagy egy kutyaólat és teszel valamit elé, hogy ne tudjon kijönni, de azért fényt és levegőt kapjon, tudjon enni, inni.
2021. jan. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
33%
35.. egy igazi kutyás mindig tudja, hogy sosem tud kontrollálni.. csak a buta hiszi azt, hogy a kutyát bármikor uralja.. :-) sajnos sok ilyen van. A kutyának van egy ősi ösztöne.. amit talán egész életében nem látsz meg.. de meglát, megérez valamit.. és lesz egy olyan helyzet, amire nem számítottál.. A képzett kutyákat kiteszik minden olyan helyzetnek(szinte) amivel találkozhat.. picit olyan ez, ha mindenkivel a liftben találkozol csak, sosem tudod meg milyen jól fut.. egy kutya is ilyen.. és vannak kifejezetten rafkósak.. :-) otthon jófej, éjjel meg őzet eszik a kóbor bratyókkal.. ezt hívják tiszteletnek.. mikor tudod, hogy ő egy vadállat.. hatalmas agyarakkal.. és tiszteled benne a vadont is.. az óvintézkedés nem balekság.. szükséges rossz.
2021. jan. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
52%

Kb igy idegenul is felajanlottam volna,h megorzo

a kutyad a lakasban,ha kijon az enyemmel es nem rag. De budapestiek vagyunk.

Nincsenek barataid,akiknel ott alhattok a kutyaddal hetvegere?


Ilyenkor meg a tenyeszto is megkerdezheto,h ha kozel van,h x penzert orzi-e a ket napra?

2021. jan. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
30%
Ne a kutyáddal akarj valamit csinálni,hanem a vendéged próbáld meg meggyőzni arról hogy a te kutyádtól semmi oka sincs félnie.Odahívod a kutyád és megtapasztaltatod vele,hogy a tiéd nem bántja őt,szóval fölöslegesen tart tőle.
2021. jan. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez rendes tőled :) A tenyésztőt még megkérdezem, hátha, ő is szegedi, hátha tud segíteni. Van egy jó barátnőm, akinek még a szülei meg is engednék, mert nagy kutyafanok, de van egy idegbeteg Yorkijuk, ami az embereket imádja, de más kutyákra rámegy keményen, pedig elvileg nevelik...Na ott az a baj, h neki ugrana a Yorki az én kutyámnak, egyszer már megpróbálta, többet nem lenne jó kockáztatni. Bár nekik van kertjük, azért lehet megkérdezem.
2021. jan. 6. 22:39
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!