Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon fontos! Hőgutát kapott?...

Nagyon fontos! Hőgutát kapott? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A kutyus remeg, húzza a görcs, habzik a szája. A tejet, vizet nem issza meg. Nem lehet veszett, mert nem jár ki, nem haraphatta meg másik kutya.

Megmérgezték?

Hőguta?

Segítsetek!


2010. aug. 14. 20:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet epilepsziás roham is. Állatorvosnak telefonálj!
2010. aug. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Tökmindegy mi a baja. Amgí itt fogsz várni a válaszokra, valószinüleg meg is hal a kutyus. Az én tippem: hőguta: akkor azonnal orvoshoz kellene vinni, hogy minél előbb levigyék a testhőmérsékletét, különben agykárosodása lesz. Ezt általában bőr alá infulziózott vízzel és testre locsolt alkohollat szoktát megoldani. Második tippem: mérgezés, amivel szintén azonnal állatorvoshoz kellett volna vinned, mert általában a mérgek a központi idegrendszert támadják, azzal pedig már rég az orvosnál kellene lennetek. Van még pár tippem, de végülis mindegy mire tippelek. Mert te otthon, házipraktikákkal nem tudom meggógyítani a kutyust, de orvoshoz nem viszed...
2010. aug. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább megmérgezték. Jobb lenne ha minél előbb elvinnéd orvoshoz.. vagy legalábbis felhívnád. Tejet nem szabad adnia kutyának.
2010. aug. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
fiatal a kutya?láza van? www.alpha-vet.hu gyorsan írd be ide,a kutya tüneteit,és holnap amint tudsz a dokit javaslom,mert ezt így nehéz megmondani...majd írd meg mi történt!!szorítok!!!!
2010. aug. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Sztem epilepsziás a tünetek alapján..,mindenképp megkéne állatorvosnak mutatni!!
2010. aug. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Állatorvos mondta hogy ha mérgezés akkor kell neki a tej!

Egyébként meg itt fekszik mellettem...

Köszönöm a jóindulatú válaszokat! Idióta!

2010. aug. 14. 20:10
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
nagybátyámekná a kutyának ugyanez volt a tunete es meg volt mérgezve.az allatorvos má honapok ota kezeli a kutya félig megbénult es nagyon nehezen tatja meg az egyensuját.gyorsan hivd ki az allatorvost
2010. aug. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen hívd fel az állatorvosi ügyeletet.Ha tényleg hőguta hűteni kell.Ventillátor, benedvesiteni a bundáját, nedves törölközőt tenni rá.DE állatorvos.
2010. aug. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom milyen állatorvos lehet az, aki ilyen tanácsod ad telefonban... Valszeg boltban vette a diplomáját. Kedves kérdező! Szerintem indulj el a legközelebbi állatorvoshoz.
2010. aug. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Veszett nyugodtan lehet,ha nincs oltva,az udvarra betévedhet fertőzött állat,pl.macska.

Ettől függetlenül nem valószínű,elhangzott itt pár tipp,bármelyik lehet,sőt ha eszik nyerset,lehet álveszettség(Aujeszky-betegség)is.

SOS orvost mielőbb!

2010. aug. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!