Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon fontos! Hőgutát kapott?...

Nagyon fontos! Hőgutát kapott? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A kutyus remeg, húzza a görcs, habzik a szája. A tejet, vizet nem issza meg. Nem lehet veszett, mert nem jár ki, nem haraphatta meg másik kutya.

Megmérgezték?

Hőguta?

Segítsetek!


2010. aug. 14. 20:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
"Állatorvos mondta hogy ha mérgezés akkor kell neki a tej! " Volt egy pár kutyám, de akit megmérgeztek az nem iszik semmit sem. max.2 nyelés tej......és attól sem lesz jobban,mert úgy is elpusztul. Köszönet a szomszédoknak........
2010. aug. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
87%
Egy másik internetes fórumon volt valaki akinek hasonló tüneteket mutatott a kutyája. Az állatorvost felhívta, az epilepsziára gyanakodott. Hőguta volt, ott halt meg a karjaiban a kutya. Úgyhogy egyet érts meg: nem lehet távdiagnosztizálni!! Vidd el egy rendes orvoshoz, mert több minden lehet, amit sem mi itt, sem az orvos telefonon keresztül nem tud megmondani!!
2010. aug. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
79%
Az állattartás felelősség. A kutya nem tud egyedül elmenni orvoshoz (személyesen meg kell mutatni!!!) ,RÁD van utalva!!!!!!!!!!!!!
2010. aug. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
72%
Ki az idióta? Hívd fel az állatorvosi ügyeletet mindenképp. Kevés infót írtál. mennyi idős? be van oltva minden ellen?
2010. aug. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem én vagyok az "idióta" (20:07-es), gondolom azért, mert kioktató hangnemben írtam, de akkor még nem tudtam, hogy a balf@sz állatorvos miatt nem viszi a kérdező dokihoz a kutyát... Nem is értem, hogy egy diplomás ember, hogy mer olyat mondani telefonban, hogy elég, ha megitatják tejjel a kutyát. Miközben a mérgezésen kívül (amit nem gyógyít a tejivás -.-") ezer más baja lehet a kutyának.
2010. aug. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Az amelyik ahelyett, hogy inkább ne is írt volna, elkezdett osztani! A kutyám többet ér nála!

Egyébként 6 éves, nem adok neki nyerset, és ha bárkit is érdekel ivott tejet és kezd jobban lenni.

2010. aug. 14. 20:32
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy érdekel mindenkit hogy van a kutyusod. Azért írtunk. 20:12-es vagyok.Örülök hogy talán mégse olyan nagy a baj.Hidd el nem akart bántani senki csak aggódtunk a kutyus miatt.
2010. aug. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ilyen aranyos vagy! Van így is elég bajom, aggódom a kutyusért, nem esett túl jól az osztás!

Már nem remeg, csak egy nagyon kicsit. Hűl a levegő odakint is, már nincs meleg, nagyon remélem, hogy már nem tart sokáig és jól lesz!

2010. aug. 14. 20:51
 19/21 anonim ***** válasza:
89%

hidd már el hogy senki nem akar osztani de a kutya a te felelösséged, ahogy 18éves korodig anyukádé volt a tied.

ő is ha rosszul voltál gondolom elvitt orvoshoz és nem tejet itatott veled. mi fog történni ha felhívsz egy hozzáértő embert? -.-"

2010. aug. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Szép reggelre ébredtünk =o)

A kutyus teljesen jól van már! Csak egy kicsit sáros a szőre, mert vízzel hűtöttük az este és aztán befeküdt a tuja alá! Megyek és megmosdatom =o)

2010. aug. 15. 09:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!