Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gáz, ha nem értek egyet az...

Gáz, ha nem értek egyet az oktatóval?

Figyelt kérdés

Járunk kutyasuliba, főleg szocializáció miatt. Többször kifejtette az oktató, hogy szerinte városban, utcán, sétánál nem etetünk, nem jutifalizunk, mert szerinte akkor azt tanulja meg a kutya, hogy az utcán kapja a kaját, ergo fel fog enni mindent a földről. Szerintem ez egyébként nem így van...

Szóval nem jutizhattam városi séta alatt, mert mi eddig úgy csináltuk, hogy mindenre kap jutit és akkor sokkal lelkesebb, sokkal motiváltabb. Ismerem a kutyám, ha sokáig olyat kell csinálnia, aminek semmi kedve, vagy amihez negatív dolog párosul (például pórázon sétáltatásnál a visszafordulásos-rángatós módszer), akkor sokkal kevésbé súlyos együttműködő.

Szerintem ez egyébként nagyon szűklátókörű nézet, de ez az én véleményem.



2021. jan. 31. 07:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamiert ugy erzed, hogy mar nem jo egy iskola, akkor nyugodtan allj odebb ... mi is a 4.iskolaban talaltuk meg a szukseges tudast.
2021. jan. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!