Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennél, ha egy nagyobb...

Mit tennél, ha egy nagyobb kutya rárontana a tiédre séta közben, fel lehet erre egyáltalán készülni?

Figyelt kérdés

"Harci" kutyám van, tehát sok félni valóm nincs, de mégis bennem van, ha valahonnan kiszökik egy kau, káj, moszkvai, sok esélyünk nem lenne, mert ezek nagyok és nincs rajtuk fogás a sok szőr miatt.

Paprika sprayn gondolkodtam, de azt ha nem tudom olyan célzottan fújni, akkor a sajátomnak is baja lehet tőle.

Tehát ha nincs nálad semmi, hogyan védekeznél?

Régebben a közepes keverékemmel voltak necces szituk, de az ordítás a közeledő kutyával, valamint hogy a sajátom elé álltam az eddig bejött, de ha mar megtörtént a támadás, mit tennétek?



2021. febr. 4. 11:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
54%

A setapalca mire jo? Milyen setapalca?

En is falun lakom es nemreg lattam egy ferfit es palca volt a kezeben setaltatas kozben.

Ha radtamad a kutya ezzel odavagsz neki? Vagy mar messzirol lehet ezzel elkergetni? Szerintem egy nagyobb vadabb kutya ettol csak bevadul es raharap.

2021. márc. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
54%
Nézd én nem félek semmilyen kutyától. Ez a kiindulópont. Ha viszont van nálad valami fadarab, akkor egyrészt szájat szétfeszíteni is jó, illetve ütni vele.
2021. márc. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!