Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » MIKOR lesz már végre házam,...

MIKOR lesz már végre házam, hogy tarthassak kutyát?

Figyelt kérdés
Annyira kivagyok már ettől 🤧🤧🤧🤧🤧
2021. febr. 22. 19:26
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Nem hibaztatok másokat, de az igaz, hogy a mai nap picit kiborultam, mert utálok már itt lakni, nem bírom ezt a szűk panellakást.

Egyébként én vidéken élek, és itt is a környező falukban nézek házat, mert az is jobb nekem, mint egy panel. Azt érzem, hogy megfojt :)


De egyébként igazatok van. Már bánom is, hogy kiírtam.

Utolsó neked sok sikert kívánok!

2021. febr. 22. 19:48
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

És mi tart vissza a kutyatartástól?

Albiba is lehet...

2021. febr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Nálunk nem engedi a tulaj, és túl jó áron van ahhoz az albi, hogy elmenjek. Így jobban tudok spórolni onerore..
2021. febr. 22. 20:00
 14/26 anonim ***** válasza:
83%
Azért a falu sem sokkal jobb sőt.. Általában egymás sggébe vannak építve a házak, sehol semmi privát szféra, kimész az udvarra és a szomszédokat látod maximum. Nem tudom melyik városban laksz, de biztos vannak a közelben jó helyek, ahova le lehet menni sétálgatni vagy nem tudom.
2021. febr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
10%
Mellesleg nem tudom h mi köze van a bérbeadónak ahhoz, hogy milyen állatot tartasz a lakásban. De ez így sztem nem törvényes. Persze ha kár keletkezik a lakásban, azt ki kell fizetni, de máshoz nincs köze. Vagy egyszerűen nem kell neki megmondani h kutyát tartotok. Ha csak nem a szomszédba lakik akkor úgyse fogja látni.
2021. febr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

15-os, te se laktal albiban meg, ugye? Mi az, hogy mi koze? A sajat lakasa!

Olyat pedig nem jatszunk, hogy titokban viszunk oda allatot, mert egyreszt, nalunk pl a tulaj havonta jon a penzert, tehat nem tartana sokaig a nagy titok, masreszt meg a szomszedok siman felnyomnak nala, ha idegesito mondjuk a kutyad, mert sokat ugat. Altalaban az ilyen hamar kiderul, akkor pedig repulsz. Nem veletlenul nem engedik am a nagyobb allatokat sok helyen, es ezt meg is ertem. Egy macska is tud olyan kart okozni, amit bizony nem fedez a 2 havi kaucio.

2021. febr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
33%
Holnap. :D
2021. febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

#14: de nem értem, hát a városban is így vannak építve a házak,nem? :)


Amúgy itt nálunk városban 40-50millio egy ház, 10km-rel arrébb meg 13-15. Ezért koltozok inkább ki falura.

Ennyi pénzem nincs, nem is tudom, hogy lesz-e valaha, de magamat nem akarom egy életre is eladositani.


Aztán ha olyan kedvem lesz, fogom magamat és a kutyát, beülünk a kocsiba és keresünk kiránduló helyeket mindenfele :)

2021. febr. 23. 06:38
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöm most vett falun (vonattal 1 óra Pest) kertes házat, 8 millió forintért. Igaz nem túl nagy, kétszobás és erősen felújítandó, de ott laknak és folyamatosan csinálgatják. Havi 35.000 forint a törlesztőrészletük, azt még ki lehet bírni. Szóval alaposan körbe kell nézned és ha van egy kis önerőd, akkor arra érdemes hitelt felvenni.


Mondjuk én nem merném magam eladósítani 40.000.000 forinttal egy életre, de nem vagyunk egyformák.

2021. febr. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
19# igen, én is így gondolom. Plusz azért dolgozzak egy életen át, hogy a hülye lakáshitelt nyogjem? Köszi, akkor inkább lakjak faluban, de tudjam élvezni az életet is. Legyen megtakarításom, tudjak utazgatni stb.
2021. febr. 23. 08:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!