Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » MIKOR lesz már végre házam,...

MIKOR lesz már végre házam, hogy tarthassak kutyát?

Figyelt kérdés
Annyira kivagyok már ettől 🤧🤧🤧🤧🤧
2021. febr. 22. 19:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
86%

Én Budán lakom külkerületben, de ha be akarok jutni valamiért Pestre, akkor tömegközlekedéssel alsó hangon 2 órával kell számolni. Autóval csúcsidőben lehet több is.


Semmivel nem rosszabb falun lakni, mint itt. Sőt, a kollégáim többsége hamarabb beért vonattal sokkal messzebbről. :D

Mi is beszéltük, hogy pár éven belül leköltözünk, nem vagyok egy városi ember, nem éri meg itt maradni...

2021. febr. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
64%

De pl faluban drágább a fűtés, meg nagyobb eséllyel pakolják ki a házat a cigányok. És akkor még autót is kell tartani, akár többet is, ha nem tudtok egy autóval menni. Persze ha otthoni munkátok van akkor tök jó, de velem már volt olyan, h reggel arra keltem, h ónos eső volt, jégpályák voltak az utak, és akkor lehet menni dolgozni. Mondjuk én nem mentem, annyira nem volt azért jó a munka h ilyeneket csináljak miatta, persze nem rúgtak ki, csak mondom, h télen elég szívás autózni. Meg úgy általában a magyar faluk iszonyatosan gázak. Persze a Balatonnál, meg a Dunakanyarban, meg ilyen helyeken biztos jó, de ugye az már akkor drágább megint mint a városban.

Lehet h jó üzletnek tűnik 10 millióért házat venni, csak ha elmész egy hétre, akkor aggódhatsz azon, hogy vajon kipakolták e már a lakást...

2021. febr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

22! Nem valami isten háta mögötti zsákfalura gondoltam, vannak szerencsére normális helyek. Ma meg már alap a kamera és riasztó mindenhova.

Az ismerősöm pl Monor közelében vett házat, nincs cigány a környéken.

Plusz sajnos ma már nem jelent semmit, hogy falu vagy gazdag környék, engem tavaly a házunk előtt raboltak ki (Budapest egyik jó kerülete) és azóta is "keresik" az elkövetőket.

2021. febr. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Simán pestmegyei, meg fejérmegyei falukban is ez van.
2021. febr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
“Vajon mikor lesz jó Budában lakásom?“ Soha a büdös életben.
2021. júl. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
15: A jogi kérdések megoldása nem érzésre megy. Vagy tudod, vagy nem... Te meg hülyeségeket írsz.
2021. júl. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!