Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet, hogy legyen kutyám?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy kutyust csak a szüleim nem engedik. Megértem őket. Van egy papagájom nagyon szeretem csak egy kutyust is szeretnék. Panelben lakunk kb: 55 m2. Valaki esetleg tudna nekem segíteni? Ja és egy máltai selyemkutyát szeretnék születésnapomra. Előre is köszönöm!

#Kutya kérés szülinapra
2021. febr. 24. 15:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

9: tehát közös kert????


Az semmit nem jelent, hogy a lakók nem használják! Akkor sem sajátíthatod ki a kutyád miatt...

2021. febr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
89%

Egyébként mennyi idős vagy? 14 éves kor alatt nem sétáltathatod a kutyádat egyedül, mert nem biztonságos. Se neked, se neki.

Emellett a tartás nem csak abból áll, hogy elviszed sétálni.

2021. febr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
12: szerintem még 12 sincs... tehát nem is regisztrálhatott volna ide... :)
2021. febr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább sehogy, egyelőre érd be a papagájjal.
2021. febr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Törlöm a kérdést!!!!!!
2021. febr. 24. 16:34
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

A máltai nem vadászkutya, de a papagáj prédaállat, félhet a kutyától. Milyen papagájod van? Mekkora helyen tartjátok? Mennyit lehet szabadon a lakásban? Vele mennyit foglalkozol most?

Nekem papagájom és kutyám is van, szóval nem idegen számomra ez a két állat együtt, de azért nem is volt problémamentes az összeszoktatás. Nekem is a kutya lett később. Viszont én akkor már önállóan eltartottam magam, amikor kutyám lett.

2021. febr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
93%
Rendben, de gondolj arra is, amikor iskolába leszel. Suli előtt korábban fel kell kelned, hogy levidd sétálni, de ne csak a kertbe hanem ki az utcára. Aztán suli után szintén. Aztán ha hazajössz megint foglalkozni kell vele. Ez rengeteg idő, plusz ha nagydolga van, akkor az éjszaka közepén is ki kell vinnem őt.
2021. febr. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Hullámos. És feltudjuk rakni magasra.
2021. febr. 24. 16:58
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, egy madár, és kalitkában van. Papagájt eleve nem szabad egyedül tartani, természetes élőhelyükön is csapatban élnek, tehát igénylik a fajtársat. Hullámos papagájnak párban csak akkor elég egy kis kalitka, ha csak enni és aludni járnak be, amúgy állandóan szabadon vannak. Ha ez nem biztosított, akkor röpde kell nekik.

Felteszitek magasra a madarat, azzal csak elhanyagoljátok szegényt, mert valós foglalkozást így nem fog kapni.

2021. febr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Mint írtad van egy papagájod. Gondolom mielőtt megkaptad nagyon vágytál rá és nagyon sokat könyörögtél a szüleidnek hogy megkapd. Pont ahogy most a kutyával teszed ezt. Jött egy új hóbort, és máris nem érdekel a papagájod, képes lennél feltenni a szekrény tetejére. Mi lenne ha kapnál egy kutyát, majd pár év múlva cicát szeretnél? Bezárás a kutyát a szekrénybe?

Na való neked még a háziállat, nem tudok őket úgy gondozni ahogyan megérdemlik...

2021. febr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!