Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek abban az esetben,...

Mit tegyek abban az esetben, ha a kutyafuttatóban a kutyám mindenkihez odamegy?

Figyelt kérdés

Egyre ritkábban járok oda, mert az emberek ellenségesek, amikor meglátják, hogy staffim van. Ha pedig sikerül nagy ritkán összehaverkodnia egy kutyussal, akkor a kutyám nagyon pofátlan lesz, és akárhány ember / kutya van a futiban, odamegy, szétnyalja őket, és felugrál, sír örömében.


Önmagában nem egy rossz dolog, de az embereket irritálja, hogy a kutyám levakarhatatlan módon dörgölőzik, nyalogat.

Nyilván egy kutyafuttatóban ezzel számolni kéne, de nagyon ellenségesek az emberek, többször eljöttem már emiatt onnan.


Én szeretném, ha a kutyám boldogan futkározna más kutyákkal, ha nem is gyakran, de azért hetente biztos örülne neki.


Azt hittem kinövi, de nem, pedig már 2 éves.


2021. márc. 1. 15:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a 9-es válaszolónak.

Bár én szeretem a kutyákat, nagy kutyás vagyok. Még az eleinte nem idegesíteni, de ha állandóan minden alkalommal ezt csinálná egy idegen kutyus, akkor engem is kezdene idegesíteni. Valahogyan, korrigálni kellene ezt nála.

2021. márc. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként mekkora kutyákhoz akarod bevinni játszani? Mert nem mindegy, hogy azonos súlycsoportban van vele a többi kutya, vagy kisebb, törékenyebb kutyákkal csinálja ezt, aki meg is sérülhet.
2021. márc. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

"AZ oktató azt mondta, hogy a kutyát nem lehet erről lenevelni, mert örömében csinálja....Rám nem ugrál 1 éves kora óta, mert nem váltott ki belőlem semmilyen reakciót a viselkedése, és mivel nem ért el vele semmit, így nem is cseszeget."


Érzed az ellentmondást? Nem lehet lenevelni, de rád már nem ugrál. Olyan nincs, hogy egy kutyát pont erről nem lehet lenevelni.

2021. márc. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
81%
Arról nem is kell lenevelni, hogy örüljön. De arról igen, hogy ezt így mutassa ki a kutyád. Tanítsd meg neki, hogy mi a megfelelő módszer, ahogy örülhet, viselkedhet, közeledhet másokhoz. Millió módszer áll a rendelkezésedre, hajrá!
2021. márc. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagyok csőlátású, de nem ismerlek, nem tudom milyen a kutyád, és szedte már szét a kutyámat bull típusú. Nem fogom mégegyszer hagyni, igen, ki fogok menni minden egyes alkalommal.
2021. márc. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
És ha egy magas, erős férfi megver? Onnantól kezdve kerülöd azokat a férfiakat is?
2021. márc. 1. 21:43
 17/26 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező ironizálhatsz, de igen, az emberi elme (de egyébként az állaté is) így védekezik. Ha egy adott típusú embertől/kutyától ér egy annyira erős negatív hatás, kerülni fogod a hasonló embereket. Ha egy motoros banda embere félholtra ver és halálosan megfenyeget, onnantól a motoros banda összes tagjától félni fogsz.
2021. márc. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázzunk valamit. A kutyára ugrál, nyalogatja, vagy az éppen ott lévő emberekre?
2021. márc. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
84%
A kettő között nem lehet párhuzamos vonni. Jogosan tartanak az emberek a bull típusú kutyáktól és gazdáiktól, mert a többség idióta, a kutya meg neveletlen. Csak amíg egy pincsi neveletlen, nem okoz semmi gondot csak hagngos, a bull kettéharapja a kutyám. Persze ezt a normális gazdák szívják meg, akik tudják tartani a fajtát, de ez van, ez ezzel jár. Senki kedvéért sem kísérletezek a kutyámon, hogy megtudjam te melyik fajta vagy.
2021. márc. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

18# Más kutyákra nem ugrál... 3 napos csibékkel szoktam összerakni, ja meg nyuszikkal. 5 hónapos korában már tudta, hogy NEM szabad egy nála kisebb élőlényt agyon nyomni.


Bogarat sem bántja. Ha repül, el akarja kapni, (hópelyhet is pl) de ha látja, hogy az egy élőlény, felé hajol, és nézi. Csibéket max megnyalja, vagy bármilyen kisállatot, akivel kontaktba kerül. Emberekre gondolom azért ugrál, mert tudja, hogy nem töri el a gerincét azzal...

2021. márc. 2. 08:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!