Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan hozzam ki a kutyám...

Hogyan hozzam ki a kutyám etetését 5000 Ft-ból?

Figyelt kérdés

Havonta maximum 5000 Ft-ot tudok a kutya etetésére szánni.

Öreg kutya már így naponta 2× konzervet eszik, 100-100g-ot és ez mellé kap 50g száraztápot, amiből szokott csipegetni.

A legolcsóbb kutya-macska tápokat kapja.

Most ezen akarok változtatni, de nem tudom kijönne-e egy jobb minőségű eledel max. 5000 Ft-ból havonta.

10.000 Ft ösztöndíjjam van, abból 5000 Ft-ot a kutyára szánok.

Mielőtt belém kötnének, bolha kullancs ellen havonta kezeljük, évente kap oltást, ivartalanítva van szóval ezek megvannak.


2021. márc. 2. 17:53
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
96%
Mekkora a súlya? 15 kg-os kiszerelésből talán kihozható az 5000 Ft./hó, de nem mindegy, hogy hány gramm napi adaggal kell számolni. Gondolom ételallergiája nincsen?
2021. márc. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
40%

Mért kéred számon ha ennyi van rá akkor ennyi van rá , nem értem az ilyenek mit várnak inkább ne egyen az ember csak a kutya minőségi tápot kapjon?!

Borzasztóan elkorcsosult a világ ezekkel a fanatikusokkal .

2021. márc. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem tudom ugyanazt az életminőséget megadni a kutyàmnak mint magamnak akkor nem kell kutya. Ennyi.
2021. márc. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
99%

A konzervet mondjuk elhagyhatnad, mert ami beleferne a koltsegvetesbe az mind silany minoseg, szinte semmi taperteke. Egy normalis hustartalmu konzerv 8-900ft nal kezdodik.

Ha nem rosszak a fogai, tud rendesen ragni, nyugodtan adj neki egy kozepes minosegu tapot, esetleg aztasd be vizbe, ha ugy jobban szereti. Hany kilos kutya?

Brit kutyatáp esetleg? Ha nagyobb kiszerelest veszel, olcsobbra kijossz, igaz egyben kell kiadni azt az osszeget.

2021. márc. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
8kilós 10 éves kistermetű kutya akinek kb. 8 foga van.
2021. márc. 2. 18:12
 6/37 anonim ***** válasza:
52%
Ilyen limitált pénzen én se tartanék állatot
2021. márc. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a konzervet es a macskakajat felejtsd el! Boven eleg csak a tap, nem tudom mekkora a kutya, mennyit eszik, de pl a premiere egy elfogadhato minosegu tap, mondjuk ahhoz kepest amit eddig kapott, mindenkeppen luxus kategoria. 12 kilo 10 ezer forint korul van, ha kisebb a kutya, akkor 2-3 honapra siman eleg.
2021. márc. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
85%
Zooplusról Concept for life Mini Senior tápja egész elfogadható összetevők tekintetében, és a havi adag kb 5 ezerből kijön. :)
2021. márc. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
30%
Nyilván kevés foga van, ha ennyire éhezteted és ilyen moslékokkal eteted. De komolyan, egy 8 kg-os öreg kutya etetésén spórolsz? Normális vagy?
2021. márc. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
31%
Ennel meg a csirkefarhat is jobb kaja.
2021. márc. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!