Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan hozzam ki a kutyám...

Hogyan hozzam ki a kutyám etetését 5000 Ft-ból?

Figyelt kérdés

Havonta maximum 5000 Ft-ot tudok a kutya etetésére szánni.

Öreg kutya már így naponta 2× konzervet eszik, 100-100g-ot és ez mellé kap 50g száraztápot, amiből szokott csipegetni.

A legolcsóbb kutya-macska tápokat kapja.

Most ezen akarok változtatni, de nem tudom kijönne-e egy jobb minőségű eledel max. 5000 Ft-ból havonta.

10.000 Ft ösztöndíjjam van, abból 5000 Ft-ot a kutyára szánok.

Mielőtt belém kötnének, bolha kullancs ellen havonta kezeljük, évente kap oltást, ivartalanítva van szóval ezek megvannak.


2021. márc. 2. 17:53
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
70%

Ilyen kistestu kutyusnak egy jobb minosegu, de nem premium senior tap szerintem kijohet ebbol a penzbol. En is azt aztatnam vizbe, neha foznek vmi husit es annak a levebe, plusz husit odaadnam. Teljesen jo.


Nem ertem miert kell bantani a kerdezot, nyilvan lehetosegeihez merten a legtobbet igyekszik megtenni. Ha nem o gondozna a kutyat hanem beadna menhelyre, mert itt b*sztatjatok, hogy rosdz gazda, hat a menhelyen se kapna premium tapot az a kutya. Nem is ertem komolyan, aki ezzel jon, hogy barmi jobb lenne a kutyanak mint a kerdezoek...

Kicsit gondolkodjatok mar, es szalljatok magatokba, hogy egy diaknak irtok, aki a bevetele felet a kutyajara szanna, es keresi a jobb megoldasokat. Segitseget kert, nem undokoskodast.

2021. márc. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
75%

24! Súlyos szövegértési problémáid vannak...

Nincs semmilyen 70 ezres táp.


4185 - 8370 forint között van a táp havonta.


A kérdező olyat kért ami havonta 5000 forint.

Ez lehet annyi, vagy kevesebb is.


Attól függ, hogy mennyit eszik a kutyája, de ez minden tápra/ételre igaz, teljesen pontosan nem lehet előre kiszámolni.

2021. márc. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
82%
Közben töröltek egy választ, szóval nem 24.-nek szól így már.
2021. márc. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon megható, hogy azért kap nedves tápot a kutya, mert nincsenek fogai, csak éppen azért nincsenek fogai, mert eddig is a legszarabb nedves szutykot kapta, nem igaz? Állatoknak nem rohad ki a foguk normál esetben.

És igen, ha átmenetileg megszorul valaki, senki nem várja el, hogy luxuskajákkal etesse az állatot, de szemmel láthatóan ez a kutya már a kezdetektől el van csszve. Az ellen meg nincs kifogás. Aki képtelen eltartani, az ne vállaljon állatot - mondjuk pulyát se, csak a kutyatartást könnyebb megakadályozni, mint az ész nélküli szaporodást...

2021. márc. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
96%

Mondjuk az Acana pont egy rohadt drága táp, de az előző oldalakon ajánlottak jó alternatívákat.

A lényeg mindenképp az, hogy nagyobb kiszerelésben kell gondolkodni. Egyszerre nagy kiadás, de utána hónapokig nincs gond (és a havi keretet félre tudod tenni a következő bevásárlásra).

2021. márc. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
69%

Igen, a kutyatartás luxus. Már ha az számít lusxusnak, hogy normális ételen kell tartani egy kutyát.

Egyszerűen nevetséges, hogy a kérdező a kutya egészségének kárára az etetésén akar spórolni. Pláne egy kistestű kutya etetésén! Ilyen ember egyszerűen ne tartson és ne is vállaljon többé állatot! És igen, ha elpasszolja az öreg kutyáját, akkor is egy felelőtlen gerinctelen senki lesz, de így még inkább az!

2021. márc. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
79%

Szia!

Szerintem hanyagolt a konzerveket és ilyesmiket, nem érik meg az árukat és a kutyának sincs rá szüksége.

[link]

Ez pl. egy jó táp. Ha megtudod oldani érdemes a lehető legnagyobb kiszerelésű megvenni, mert gazdaságosabban jössz ki. Az olyanokat, hogy mini, thriving, ivartalanított, fajtatáp nem érdemes nézni, mert többnyire csak marketing.

A fogai miatt én azt ajánlom, hogy áztasd be a tápot, mielőtt odaadod. Egyébként nem ártana neki egy darab kávéfa sem, hogy tudja tisztítani a fogát.

2021. márc. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
63%

23-as!



"Ha egyszerre veszel 4db 11.4 kilós zsákot, akkor csak 70800 forintot 1552 Ft/kg!


Így a 70800 forintodért lesz 45,6 kilógramm minőségi, kifejezetten idős kutyáknak való tápod!"


Ezt írták... Nem nekem vannak gondjaim.


Attól hogy ha ennyit meg ennyit venne akkor csak ennyi lenne/ kiló... De nem fog 4dbot venni , mert csak 5 ezrese van és nem lesz 1500/ kiló...

2021. márc. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
50%

#26. Abban igazad van, hogy az Acana alapvetően nem olcsó, bár én Orijennel etetek, ami drágább és nem kutyát, hanem 6 macskát, a macskakaja pedig elve drágább mindig mint a kutya...

És mégis megoldom ezt a teljesen átlagos fizukból...


De amit belinkeltem közel 50 kiló Acana tápot, kifejezetten öreg kutyáknak, már 1500/kg csak.

Ez kifejezetten olcsó...


És van más táp is ami jó és hasonló kilós áron elérhető, de én nem tudok olyanról, hogy közel 50 kilót lehetne más tápból rendelni.


Ez a táp a legkisebb kiszerelésben 4 ezer forint / kiló.

Így meg 1500 / kiló.


Tényleg nagyon megéri.

2021. márc. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
90%

29. A kérdező nem 5000 forintért kért tápot! Ezt írta:

“ Havonta maximum 5000 Ft-ot tudok a kutya etetésére szánni. “


Amit linkeltem az ennek megfelelt.

Havonta 5000 forint körül van.

2021. márc. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!