Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyéb kérdések lent, köszi...

Egyéb kérdések lent, köszi előre is a válaszokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok, jó reggelt mindenkinek. Az lenne az egyik kérdés hogy mikor várható az első tüzelés a kutyámnál. Boxer, 8 hónapos majdnem, és 21 kiló. 2.kerdes hányadik tüzelésnél lehet vinni kanhoz?

3. Kerdes: jó súly ez neki? 20-21 kiló

Köszi a válaszokat előre, sokat segítetek vele. Mielőtt bármi vita lenne, elmondom, első kutyam.



2021. márc. 22. 10:26
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
82%
Milyen az a Prémium táp? Mi a neve? Talán ebben is hazudsz?
2021. márc. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Könyörgöm, miért hazudnák? 😂😂, Miért lenne ez nekem jó hogy hazudok egy ilyen oldalon? 🤣 Van jobb dolgom is.
2021. márc. 22. 13:03
 23/36 anonim ***** válasza:
71%
Akkor gondolom ha szaporítani szeretnél, elvégzel majd egy tenyésszemlét, szűrőd majd a szuka kutyát és a kan kutyát az örökletes betegségeire stb. Aztán ha megszületnek a kölykök minden kötelező oltás/törzskönyv meg lesz nekik? Kétlem..ez nem olyan egyszerű mint amiket a filmekben látsz...inkább ivartalanítani kéne. Aztán ha gennyes méhgyulladása lesz, visszasírod majd a régi időket amikor megelőzhetted volna...
2021. márc. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne meg az oltás és a torzskonyv? Nálunk csak vagy 7 kolyokre ezek kb: 20 ezer forint.. miért ne lenne meg?
2021. márc. 22. 13:25
 25/36 anonim ***** válasza:
87%
Csak egy kérdésem van: Miért szeretnéd ezt? Mi az ok?
2021. márc. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
83%

21es vagyok. Légyszi válaszolj hogy mi a táp neve.

24 az oltás még oké... de a törzskönyv? Van kennel neved? Le lesznek szűrve a szülők? Megkapja az anya kutya a féreghajtót vemhesség közben? És az anya kutya és minden kölyök 2, 4, 6 hetesen? Van tenyészszemlére? Mindkét kutyának van törzskönyve? És fajtatisztát?

És még van egy jóóó pár kérdés. Ezek nélkül nem lesz törzskönyv és törzskönyv nélkül nem mondhatóak fajtatisztának hiába mindkét szülő “fajtiszta”.🙂

2021. márc. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

De lesz törzskönyv. Oltások, fereghajto is meglesz neki. Mondom, ne úgy nézd hogy ez itt nálunk oly szigorú mint nálatok, itt egy korcs kutyát is simán eladnak mint "fajtatiszta". Itt nincs komolyra véve h szűrés meg ilyesmi Ukrajnában. De nyilván nekem oltás torzskonyv meglesz.


A táp nevét most hirtelen nem tudom, nájlon zacsiba adják apának és hozza haza, majd fizetem ki. 1 kiló 4-5 ezer forint körül mozog, kb 30 tápanyag van benne ELV.

2021. márc. 22. 17:27
 28/36 anonim ***** válasza:
82%

Amugy valaki otthon van a temaban? Ukrajnaban tenyleg ennyire lazak a szabalyok a fajtatiszta kutyakat illetoen, vagy csak a kerdezo van eltevedve?

Csak ugy lehet kennel, kiallitas, szures es minden nelkul torzskonyvezni utolag a szukat es a kolykoket?

Ha igen, az durva.

2021. márc. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ilyen lazák...
2021. márc. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

29. Pestről ide kommentelsz valamit, amiről fogalmad nincs.

Amiket mondtam úgy tudom említettem hogy KÁRPÁTALJA. Itt nincs kutyakiállitás sem, kutyapark se semmi.. úgy adod el a kutyát ahogy akarod ha van egy torzskonyv ami 2-300 Ft..:/. Meg mellé 2 oltás.

2021. márc. 22. 23:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!