Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem szabadott volna bantanom?...

Nem szabadott volna bantanom? Ti hogyan reagaltatok volna?

Figyelt kérdés
Tegnap este munkából haza menet sétáltam mikor mellettem 10m re egyszer csak kutya ugatast hallok akkor vettem észre hogy egy közepes termetű pitbull kutya. Szép lassan elkezdtem hátrálni de nem igazán használt. Elkezdtett felém futni ugatva. Próbáltam el ijeszteni kiabaltam vele de már harapni akart gyorsan belerugtam egyet és el szabadott majd messziről folytatta az ugatast én meg szép lassan elmentem tőle. Nagyon szeretem a kutyákat nem akartam bántani. Kicsit bűntudatom van miatta.
2021. márc. 26. 06:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem te tamadtal ra, hanem o terad, tehat elvileg neki kellene lelkiismeretfurdalasanak lennie (kutyaknal ez szerintem nincs).

Te csak vedekeztol attol fuggetlenul, hogy szereted e a kutyakat vagy sem. Jobb lenne korhazban fekudni? A kutyat lehet el is altattK volna ha teged megharapott volna. Tehat jol tetted, megvedted magad es a kutyat is. (Na meg a felelotlen gazdit egy penzbirsagtol)

2021. márc. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!