Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a teendő ha a kutyámnak...

Mi a teendő ha a kutyámnak valószínüleg eltört a lába?

Figyelt kérdés
Megduzzadt, és nem áll rá. Nem látszik rajta semmi, zárt törésről van szó, ha egyáltalán eltört. A szüleim nem fognak pénzt adni állatorvosra már megpróbáltam. Tettem a fagyasztóba vizet fagyni hátha azzal enyhíteni tudom majd a fájdalmát...Mit lehet még vele csinálni? Légyszíves mellőzük a szüleimmel, sajnalkozással, állatorvossal kapcsolatos válaszokat. Tudom, hogy állatorvosra lenne szüksége nem vagyok hüje... OLYAN ÍRJON AKI KONKRÉT MEGOLDÁSSAL TUD SEGÍTENI. Köszönöm.

2021. máj. 6. 16:42
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
89%

mar nem azert hogy kotekedjek de aki a hulyet j-vel irja le , annak en a kozelebe se engednek kutyat nemhogy tarthasson is egyet. minek nektek kutya ha allatorvosra nem koltotok? sosem ertem az ilyen embereket. mondd meg szuleidnek ha ok betegek lesznek ne menjenek orvoshoz es ne szedjenek gyogyszert sem. kivancsi lennek hogy allna a szajuk.

es ha valoban eltort a kutya csontja, akkor csak allatorvos tud segiteni rajta, mert ha meg rosszul forr ossze a csont kitudja utana milyen lesz szegeny laba. ne akarjatok mar megnyomoritani szegeny kutyat csak mert szuleidnek nincs kedvuk fizetni orvosert. az allattartas koltseges.. ha ezzel nem vagyok tisztaban... csak a kutyat sajnalom

2021. máj. 7. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
36%
vagytok*
2021. máj. 7. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
83%
"Nem vagyok hüje" Jóvanakkor... 🧑‍🎓
2021. máj. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
94%
Most már csak azért sem fog válaszolni, de mernék tenni arra, hogy nem vitte el a kutyát, szegény meg azóta is szenved egy ilyen rohadék família miatt.
2021. máj. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos sokáig.Mire bele fog halni a sor adásba&vérmérgezésbe hetek fognak eltelni..
2021. máj. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván nem fog. Azért az ilyen embereket sem értem, úgy pofánverném a szüleit, hogy 1 hétig körbeforogna a fejük. Reméljük valami jóérzésű szomszéd feljelenti őket állatkínzásért.
2021. máj. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
79%
Én ha kellene, pénzt is lopnék anyámék tárcájából a kutyámért, nem ide írnám ki a marhaságom, főleg nem ekkora arccal. 34#.
2021. máj. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim válasza:
84%

Könyörgöm ajándékozd el azt a kutyát ha te nem tudod kifizetni az ellátást.

Csak gondold magad az ő helyére. Heteket szenvednél vagy csak napokat mire meghallnál....miért szenvedtetted. Ellátás nélkül csak kínt adsz neki.

2021. máj. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 Feketeruhasember ***** válasza:
83%

Már rájöhettetek volna hogy egy troll kérdés..nem reagál semmit..

Ti meg a 4. oldalon könyörögtök neki.

2021. máj. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
78%

Ez provokatív kamukérdés.


Bedobta a kérdező a csontot és el is húzott balfenéken.

Jelentve.

2021. máj. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!