Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Titeket zavarna, ha a szomszéd...

Titeket zavarna, ha a szomszédok/járókelők megsimogatnák a kinti+benti kutyátokat a kerítésen keresztül?

Figyelt kérdés

2021. júl. 14. 21:20
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
99%
Akkor zavarna, ha ki lenne téve figyelmeztetésül, hogy harap, és ezt nem vennék figyelembe. De amúgy se örülnék neki. Zavarna.
2021. júl. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
98%
Igen. Lehet, hogy legközelebb simogatás helyett megmérgezik.
2021. júl. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Nem ilyesmire gondoltam, hanem ha csak megsimizik őt egy fél perc erejéig. Semmi mérgezés, vagy hasonlók, jó ég. :(
2021. júl. 14. 21:25
 4/33 anonim ***** válasza:
94%
Igen, zavarna.
2021. júl. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
94%

Igen, engem zavar.

Nem tartom biztonságosnak a kutyára nézve. Bánthatják, megmérgezhetik.

2021. júl. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
98%

Igen, zavarna, bar nalunk a kornyek is gazos, voltak mergezesek, igy a kutyam csak felugyelettel lehet kint a kertben es minden egyes nap atnezem, hogy nem dobtak-e be valamit.

Plusz ezzel a simogatassal az is baj, hogyha a kutya valamilyen okbol mondjuk megharapna az adott szemelyt, akkor meg tuti, hogy neki allna feljebb, aztan feljelentene.

2021. júl. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
99%
Te nem gondolsz mérgezésre... Mások viszont simán megteszik. Vagy kiemelik a kutyát, amíg nem figyelsz, és elviszik. Egy barátnőm mopszát így vitték el. Kiengedte az udvarra, csörgött a telefonja, beszaladt érte, mire visszament, a kutya sehol. Kapu zárva, kimászni nem tudott, 3 perc alatt ellopták a kutyát. Előtte többen simogatták kerítésen keresztül. Sosem lett meg.
2021. júl. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Egy pici, barátságos tacskóra gondolok elsősorban. Nem lenne feljelentés, ha történne harapás, vagy bármi.

Mérgezés pedig pláne nem. Nem gáz, romás környéken élünk.

2021. júl. 14. 21:30
 9/33 anonim ***** válasza:
98%

Hát, az én szomszédaim tuti zavarnának, el is hajtanám őket.. Errefelé az öregek közt sajnos divat állatokat mérgezni, ezért a kutyámat nem engedem szabadon az udvaron.. Van egy nagy kennel, és ha nem ott van akkor vagy sétálni viszem vagy a házban van, de a szomszéd szeme elé nem kerül.. Egy macskám már szegénykém megszívta így, kár hogy nem tudom melyik nyomorult volt.


Szóval igen, végülis zavarna, mert akármennyire emberbarát a kutya, nem lehet tudni hogy pl egy idegen gyerek hogyan tudja felbosszantani, vagy ki hogyan provokálná, aztán megharapja és előadja, hogy ő nem csinált semmit.. Én inkább megelőzöm a bajt

2021. júl. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem zavar téged, nincs gond. Ha zavar, oldd meg, hogy a kerítés zárt legyen.
2021. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!