Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Titeket zavarna, ha a szomszéd...

Titeket zavarna, ha a szomszédok/járókelők megsimogatnák a kinti+benti kutyátokat a kerítésen keresztül?

Figyelt kérdés

2021. júl. 14. 21:20
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
98%

Az ordog sosem alszik kerdezo! Lehet, hogy nem is a kornyekbeliek mergeznek meg, vannak ilyen beteg emberek, akiknek ez a hobbijuk. Plusz a harapas is olyan dolog, hogy barmikor megtortenhet, hiaba latszolag jambor es szelid a kutya, lehet, hogy rosszul nyulnak hozza, vagy mittudomen. Persze, nagy sebet talan nem okozna, de hidd el, a legjobban az a szemely lenne felhaborodva, aki jogtalanul benyulkalt a keritesen.

Nem tudom kerdezo, ha neked igy jo, akkor jo, de mi szoltunk. Azert persze ne legyen semmi baj+ tablat mindenkeppen raknek ki, de ez en vagyok :)

2021. júl. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
98%

Én se élek gázos környéken mégis vmi k*csög átemelte a kapun a féléves huskym..

Előtte volt 2 Shar pei-m azokat megsimogatták a szomszédok kapun kívűl és soha sem történt semmi baj. Így akkor még nem is zavart. Azóta viszont úgy vagyok, hogy inkább ne.

2021. júl. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
98%
Tehát van egy tacsid, simogatják és ha jól értem, te örülsz ennek. Én inkább a kutyám biztonságát tartom szem előtt, zárt kerítéssel. Szemét emberek mindenhol élnek.
2021. júl. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
97%
Az enyémet ne simogassák. Vegyenek maguknak kutyát, ha valamit szeretgetni akarnak. Természetesen rokonoknak, barátoknak megegengedem, de csak felügyelettel. Nem harapós. Ne is etessék, mert nem tudhatja mit ehet. Munkakutya, a kis nasizásokkal nagyon könnyen el lehet kapatni. Visszatérve a kérdésedhez, ismerősöknek megengedhetet, de idegenek ne nagyon simogassák. Ha nem is rossz szándékból, de véletlenül adnak neki egy kis csokit, elpusztulhat. Ez egy elég közhelyes példa volt, de a lényeget nem nehéz belőle kihámozni. Te tudod. ;)
2021. júl. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
97%
Kifejezetten zavarna. Idegenek ne nyúlkáljanak a kutyámhoz, ha annyira simogatni akar vegyen magának sajátot. (De én magam sem vagyok emberbarát, több csalódás nem kell már.)
2021. júl. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
82%
Esélyük nincs a mudimhoz érni kerítésen keresztül :D
2021. júl. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
96%

"Nem lenne feljelentés, ha történne harapás, vagy bármi."

Nem minden ember egy glóriás angyalka, hiába hiszed azt, igenis sokan vannak sajnos, akik mindenért feljelentgetni szeretnek. Igen, még ezért is.


"Mérgezés pedig pláne nem. Nem gáz, romás környéken élünk."

Nem csak romák mérgezhetnek meg kutyákat, sok kutyagyűlölő van, főleg a mogorvább nyugdíjasok közt is.

2021. júl. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
50%
En kutyamat senki nem meri megsimogatni es ez igy van jol.
2021. júl. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
97%

Nem kell sem gáz, sem romákkal teli környéken élni. Magyarokból, hófehér emberekből is ugyanúgy van alja népség, ráadásul jólszituált, de állatgyűlölő beteg ember is megmérgezheti ugyanúgy. Lehet ha ránézel egy ilyenre, nem gondolnál róla rosszat.


És igen, rohadtul zavarna ha megsimogatná bárki kerítésen keresztül, vagy utcán kérdezés nélkül, főleg amiatt, hogy ha agresszív nagy pofájú, vagy részeg ember közeledik a kutyám felé (értsd: kezdi zaklatni, nem csak elmegy mellette), ő nemes egyszerűséggel támad. De úgy hörögve. Mikor befogadtam már ilyen volt, szerintem ilyen is marad, de nem is bánom. Nem olyan a kerítés hogy bárki belásson vagy be tudjon nyúlni, főleg a kutya miatt, de az utcán, pórázon is szeretik kérdés nélkül zaklatni szegényt. Amúgy mindenféle moslékot is oda szoktak adni a kutyáknak, mert szemetesnek nézik őket. Én ebből nem kérnék az biztos.

2021. júl. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
97%
Mivel jóban vagyunk a szomszéddal, így nem zavarna, de a járókelők igen.
2021. júl. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!