Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, hogy a kutyám...

Mit csináljak, hogy a kutyám szeressen?

Figyelt kérdés
2 hónapja van nálunk, 2 hónapos kora óta. Naponta 2 órát sétálok vele, 1 órát játszom és tanítom még itthon és még 2 órát simogatom stb. Sohasem bántom, csak erélyesen rászólok. Egy kicsivel sem örül nekem jobban, mint egy vadidegennek. Csak akkor jön oda hozzám, ha játszani vagy enni akar. Észre sem veszi, ha rossz kedvem van, és tudom, hogy nem ember, de sokszor hallottam olyat, hogy ha a gazdának rossz kedve van, a kutya odamegy hozzá "vigasztalni".
2010. aug. 29. 21:40
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

De, sokat tudok róluk, mert hónapok óta mást sem csinálok, csak kutyákról nézek sorozatokat (póráz két végén, csodálatos kutyadoki), kb 3 hónapja minden nap jövök ide és olvasom a kérdéseket és a válaszokat, és minimum 10 könyvet elolvastam már, nevelésről és a fajtáról is.

És tudom, hogy a kutyák hogyan fejezik ki a szeretetüket, csak a sajátomnál nem tapasztaltam.

2010. szept. 1. 15:16
 12/12 anonim ***** válasza:

Vannak kutyák, akik nem igénylik a dédelgetést - az én egyik ebkém is ilyen.

De ettől még nagyon szeret, hidd el. Csak másként mutatja.

És még nagyon fiatal. Ha tényleg sokat foglalkozol vele, akkor bár nem lesz egy hízelgő, de biztos hogy nagyon kötődik.

Sok más jele is van annak, csak figyeld.

2010. szept. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!