Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szökik a kutya?

Miért szökik a kutya?

Figyelt kérdés
Kb egy éve a kapunk előtt találtuk, valahonnan elszökhetett, egy kötél volt a nyakában, amivel valószínűleg ki volt kötve, de elrágta. Nem volt benne chip, és senki se kereste így befogadtuk. Kap rendesen kaját, van vele foglalkozva, bár egy kicsit félénk, de bújik stb, mégis egy ideje mindent megtesz hogy néha kiszökjön. Olyan szintekig megy el, miután megoldottuk, hogy ne ássa ki magát a kerítés alatt, képes felmászni a kerítésen mint egy csimpánz és kiugrik, mászkál egy ideig, majd hazajön. Ja és ivartalanítottuk is. Ezt miért csinálja? Mit változtassunk?

2021. szept. 14. 13:02
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Látom nem sikerült megérteni a lényeget, mindegy az kiderült számomra, hogy sétáltatni kell, ha további gond van nem fogom magyar oldalon feltenni, ezt a kérdést meg elengedem, hülye ötlet volt
2021. szept. 14. 21:04
 22/24 anonim ***** válasza:
77%
A lényeg ugyanaz, nemde?
2021. szept. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
71%
A lényeg az, hogy több foglalkozás kell a kutyának, séta, tanítás, futás, túra. Mindegy, ki hogyan írja le. Azzal meg ne foglalkozz, mi a szokás falun.
2021. szept. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Az volt sokak problémája, hogy a leírásodban félrevezetted őket ezzel "van vele foglalkozva". A példáddal élve, biztosan sokkal jobban rajzolsz mint én, de én nem is állítok olyat, hogy jól rajzolok, mert tisztában vagyok vele.
2021. szept. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!