Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Álomfajta, vagy 5 menhelyi?

Álomfajta, vagy 5 menhelyi?

Figyelt kérdés
Az első 3 kutyánk menhelyről volt és nagyon nagyon imádtam őket. Sose akartam voolna pénzért fajtatiszta kutyát venni, amíg teli vannak a menhelyek, telephelyek, utcák árva kutyákkal. De lett egy álomfajtám. Nagyon szeretnék egy ilyen kutyát, viszont ő egy olyan kutya, ami mellé nem tudnék még menhelyről is örökbe fogadni és eltartani másik kutyákat, főleg, mivel van 6 mentett cicám is még, viszont helyette 5 menhelyit is örökbe tudnék fogadni. A szívem azt súgja fogadjak örökbe, de másfelől kötődöm ehhez a bizonyos fajtához, ismertem egyet és érzem a kötődésünket, hogy egymásnak valók vagyunk. Szóval ha lenne egyszer egy ilyen fajtám, tuti, hogy örökké csak ilyen kutyám lenne onnantól. Szóval nem tudom, hogy mit kéne tennem.
2021. szept. 20. 11:25
A kérdező szavazást indított:
álomfajta
menhelyi
34 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Hát ebben senki sem tud neked segíteni. Teljesen rád van bízva hogy az álmodat akarod megvalósítani, vagy lemondasz róla mások javára. Egyikkel sincs semmi baj, bármelyiket választod is.
2021. szept. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

El tudnád mondani, hogy milyen fajta?

Hogyhogy nem lehet mellette más kutya?

2021. szept. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
Ha van hely 5-nek, akkor ez az egy hogy x-el ki másik négyet?
2021. szept. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%
3: Gondolom olyan fajta, aminek különleges igényei vannak, és anyagilag már nem biztos hogy elbírna mellette többet.
2021. szept. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én megmondom őszintén nagyon sajnálom a menhelyi kutyákat, és inkább őket választanám. De persze ez a te döntésed, nincs joga senkinek elítélni, akármit is választasz.
2021. szept. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem, mi ez az álomfajta, hogy felér 5 kutyával? Se helyileg, mozgásilag, élelmezésileg, nevelésileg nem tudok elképzelni ilyet. És biztos, hogy 11 állat kell neked (6 cica + 5 kutya)?
2021. szept. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Igazából, ezt saját magadnak kellene eldönteni, itt csak max tanácsokat kaphatsz.

Én menhelyen önkénteskedem, nagyon sajnálom a kutyusokat, cicusokat egyaránt. De, ha van egy álomfajtád és örökbe is szeretnél fogadni, akkor nézd meg fajtamentőknél azt az álom kutyust.

2021. szept. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Fajtamentése nincs az álomfajtádnak?
2021. szept. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Német dog.

Van fajtamentés, de ha örökbe fogadok, akkor keveréket, 6-8 évest, mint ezelőtt.

2021. szept. 20. 12:45
 10/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. szept. 20. 12:45
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!