Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek vérzik még így a kutyusa?

Kinek vérzik még így a kutyusa?

Figyelt kérdés

Ő az első lány kutyusom . Épp be töltötte a 8 hónapot rá 2 napra el kezdett tüzelni pont hétvégén én pedig nem készültem fel sajnos bugyival még nem érkezett meg.

Szét vérezte az ágyat tegnap és tegnap előtt is. Ma már tudtam neki venni bugyit meg betétet alig ki idő után már az is véres volt neki így sűrűn cserélem. Többször mint mikor nekem megjön .

Pedig azt mondták hogy egy két csepp van nekik. Szinte nem lehet észre venni. Hát sajnos nálunk nem ez a helyzet.

Nektek is ilyen a kutyusotok.

Azt tudom kb. 3 hétig tart. Reménykedhetem sokkal kevesebb időben ? Előfordul hogy 1 hét csak? 😄 ok hogy van már bugyi de elég kellemetlen neki is hogy le és fel kell venni hogy tudjon pisi és kakilni.

Természetesen az ivartalanítás meg fog történni csak nem szerettem volna még ilyen kicsinek.

Yorki a kislány amúgy. Vagyis mostmár nagylány 😄


2021. szept. 20. 18:04
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
38%
Nem most engedi a kanokat, majd egy-két hét múlva, ahogy alábbhagy a vérzés kicsit.
2021. szept. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
19%
Így van ilyenkor még nem engedi magához a kant, a vérzés után viszont màr igen. Akkor kell majd nagyon figyelni.
2021. szept. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom 3 hétig vérez. Utána mennyi idő mire teljesen vége ennek? Pár nap vagy 1 hét is?
2021. szept. 21. 01:46
 24/34 anonim ***** válasza:
63%
2021. szept. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
17%
Doki.
2021. szept. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Minek vigyem orvoshoz? Ezért mert tüzel ???
2021. szept. 21. 13:06
 27/34 anonim ***** válasza:
20%
Hívd fel, nem azt mondtam vidd el, de ha te sem tudod a választ, akkor jobb érdeklődni (nem pont doki, de az biztos tudja, ha jó).
2021. szept. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Beszéltem a tenyésztővel ahonnan van azt mondta normális mert kicsi még meg minden kutya más
2021. szept. 21. 15:32
 29/34 anonim ***** válasza:
13%
Neked nem való kutya… istenem szegénykém … Megkérdezed mit csinálj majd mikor leírják, hogy vidd el állatorvoshoz vagy legalább hívd fel ami még pénzbe se kerül ha már ennyire sajnálod a pénzt a kutyádra lepontozod ezeket a válaszokat mert szerinted nem kell elvinni állatorvoshoz teljesen normális, hogy ennyi vert veszít … akkor kérdezem én mégis mi a fszomnak írtad ki ha te mindenkinél okosabb vagy itt?! … remelem mikor megvetted a kutyát eszedbe jutott, hogy pénzt is kell rá költeni nem csak dísznek van gyász megesz. Remélem valaki bejelent az állatvédőknél.
2021. szept. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
51%
#29-nem egy ember írta neki, hogy teljesen normális a vérzése. És HA figyelmesen elolvastad volna a kérdést, nem azt kérdezte, hogy mit csináljon, hanem, hogy más kutyásoknak milyen és hogy zajlik a vérzése. Látom még mindig szeretnél nagy megmondó ember lenni, csak nagyon nem akar összejönni.😆
2021. szept. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!