Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek vérzik még így a kutyusa?

Kinek vérzik még így a kutyusa?

Figyelt kérdés

Ő az első lány kutyusom . Épp be töltötte a 8 hónapot rá 2 napra el kezdett tüzelni pont hétvégén én pedig nem készültem fel sajnos bugyival még nem érkezett meg.

Szét vérezte az ágyat tegnap és tegnap előtt is. Ma már tudtam neki venni bugyit meg betétet alig ki idő után már az is véres volt neki így sűrűn cserélem. Többször mint mikor nekem megjön .

Pedig azt mondták hogy egy két csepp van nekik. Szinte nem lehet észre venni. Hát sajnos nálunk nem ez a helyzet.

Nektek is ilyen a kutyusotok.

Azt tudom kb. 3 hétig tart. Reménykedhetem sokkal kevesebb időben ? Előfordul hogy 1 hét csak? 😄 ok hogy van már bugyi de elég kellemetlen neki is hogy le és fel kell venni hogy tudjon pisi és kakilni.

Természetesen az ivartalanítás meg fog történni csak nem szerettem volna még ilyen kicsinek.

Yorki a kislány amúgy. Vagyis mostmár nagylány 😄


2021. szept. 20. 18:04
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
51%
Úristen nyugodjatok már le! Tüzel a kutya és ennyi. Minek minden szarral állatorvoshoz rohanni? Ha befejezte a tüzelést akkor lehet vinni ivartalanításra és kész. 29-es neked meg amúgy fingod nincs a kutyatartásról szerintem... Mert amúgy az a felelős gazdi aki már rohan az orvoshoz ha fingott a kutya, a többieket meg egye meg a gyász hogy a te szavaiddal éljek.
2021. szept. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

A gyász meg esz téged . 🙂 meg kellene tanulni olvasni te… :) mi a fa… hívjam meg vigyem orvoshoz mond már meg?????? Azért mert tüzel a kutya ember? Nincs semmi baja ezt tudtam is!!! A kérdés teljesen más volt. Nem kell itt okoskodni. Hívd rám az állat védőket meg adom a címem is. Legalább lesz kikkel röhögjek rajtad te nagyon okos!

Mit érek el az orvossal?? Nem egy ember írta normális a vérzése de én is tudtam hogy az egyébként mert nem ömlik mint a tenger csak nem olyan észrevehetlen mint sok helyen írtak vagy mondták!!! Agyhalott

2021. szept. 21. 18:38
 33/34 A kérdező kommentje:
A másik meg nem pontoztam le aki szerint el kellene vinnem inkább rá hagytam .
2021. szept. 21. 18:39
 34/34 A kérdező kommentje:

Amúgy csak megsúgom ha egy kutya vérzik más okból mint a tüzelés azt a gazdi észre kell hogy vegye mert nyilván nem fog viháncolni a kiskutya!!

Ő fixen tüzel kicsit több vérzése van mint amit mondtak hogy lesz! Meg van duzzadva a pérája is eléggé és már én kb másfél hete észleltem hogy másabb lett. Sokkal “”nőiesebb”” mint volt ! Már nem olyan kölyök arcú . Meg sok mindenbe változott !! Nagyobb is lett. Én előre tudtam hogy hamarosan itt az idő én minden nap vizsgáltam és ahogy megjött neki azt hiszem péntek este egyből észre is vettem!!!! Szóval meg sem ijedtem egyáltalán ! Annyi hogy sokaltam a vérzést nem erre számítottam de többen írták hogy normális és a tenyésztő is megerősítette. Ahogy az első kommentet kaptam hogy orvos nyilván komolyan vettem és akkor írtam a tenyésztőnek hogy normális mennyiség e és akkor mondta hogy nincs semmi baj blablbalaba… szóval le lehet rólam szállni ! Hiddjétek el nem sok kutyának van ilyen jó sora mint neki van! A másik ! Az állatorvos nem foglalkozik ezzel! Van elég dolguk pl nem régen azért halt meg egy kutyus mert már nem bírták ellátni annyi kutyát ki dobnak meg ütnek el mostanság hogy már nem csak nincs hely az orvosnál hanem a menhely is tele van!!! De a cicákkal se tudnak már foglalkozni a másik meg már anyagilag sem bírják! Múltkor vittem oltásra 4-kor és este 7 után értem haza annyi beteg állat van. Na akkor szerinted nem kap agyfas.. ha fel hívom azzal hogy tüzel a kutya és a gyakorin azt mindták hívjam fel hiába normális mennyiség ??? Istenem

2021. szept. 21. 19:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!