Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vega kutyatap? Ti mit gondolto...

Vega kutyatap? Ti mit gondoltok rola?

Figyelt kérdés

[link]


Most talaltam ra veletlenul, most komolyan vannak olyabok akik ezt megveszik majdnem 20. 000-ert? Szerencsetlen kutyak, akik ezt kapjak...



2021. okt. 11. 22:20
A kérdező szavazást indított:
Nettó baromsag, mar nem tudnak mit kitalalni a zöldek.
Hat nem tudom...
A fenntarthato fejlodes es a jövő miatt nem is hulyeseg.
106 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
12%
miért lenne baj? fehérje zsír arány megvan , minden tápanyag ott van benne.
2021. okt. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
94%
Kutya nem képes túlélni hosszú távon növényi étellel...
2021. okt. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
7%
De képes, ha megfeleleően van összeállítva az az étrend. ha a táp jó nem lesz baja.
2021. okt. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
96%
Én környezetvédőként is baromságnak tartom az állatokra ráerőltetni ezt.
2021. okt. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
95%

Igen, nettó barom az az ember, aki egy húsevö állatot vega/vegán étrendre akar fogni mert azt hiszi az a jó neki (itt megjegyezném hogy én is vega vagyok, de eszembe nem jutna ilyen őrültség soha).

VISZONT! Állatpatikában dolgozom, és sajnos találkoztam már nem egy olyan -bocsánat a kifejezésért- elcseszett kutyával, aki már minden húsfélére allergiás, így ő csak olyan tápot ehet, mint a fenn említett. Természetesen mindegyik agyonszaporított "minijokiii" meg "töpetacsiii" volt, mert hát ők milyen cukiiiik, meg spórolunk is a törzskönyvön stb... szörnyű az emberiség.

2021. okt. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
93%

#3 Nem nem képes. Kutya nem mindenevőnek született hanem húsevőnek. Állati tápanyagokat növénnyel te nem pótolod, embernél se megy... Csak mivel az ember mindenevőnek született így a nagy többség elvan növényeken is. Mesterséges sz@rokkal pedig sokáig nem húzza. Pont annyira lehet vegán mint egy oroszlán.

Macska sem bírja... Csak mondom.

2021. okt. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem egy ragadozó állatot lényegében növénnyel etetni, kimeríti az állatkínzás fogalmát.
2021. okt. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
14%

#6 de képes

a macska nem , de a kutya eltud élni jól összeállítottnövényi étrenden vagy tápon. ha nem hiszed kérdezd az állatorvost.

2021. okt. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
6%
és nem vegetálásra gondolok minőségi életet élhet.
2021. okt. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
95%
Állatkínzás. Volt is ebből probléma, egy őrült nő veganizmusra kényszerítette a kutyáját és videókat csinált róla, de szerencsére idővel elvették tőle a kutyát.
2021. okt. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!