Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vega kutyatap? Ti mit gondolto...

Vega kutyatap? Ti mit gondoltok rola?

Figyelt kérdés

[link]


Most talaltam ra veletlenul, most komolyan vannak olyabok akik ezt megveszik majdnem 20. 000-ert? Szerencsetlen kutyak, akik ezt kapjak...



2021. okt. 11. 22:20
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
100%

47,szerintem mindenki nyersen eteti a kutyát,sütve-főzve már nem igazán fog enni semmit... 😅



De nem kell a farok méregetés,a tápos etetés és a nyers etetés is teljesen elfogadható ameddig a kutya megkapja a számára szükséges HÚS alapú étrendet.

2021. okt. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
36%
Hát nekem meg 40 kilós kutyám van, neki nem lenne elég 2 hétre 1 polcrész a hűtőben. Pláne fagyasztónk is csak azaz egy fakk van, ami a hütő tetejében szokott lenni. Szóval ja, neki kellene külön fagyasztó.
2021. okt. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
100%

Aki vega és az állatának nem akar húst adni, az ne tartson húsevő állatot.


Én barfozok a kutyáimmal, tudom, hogy nagyon fontos a zöld is, de közel sem annyira, mint a hús

2021. okt. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk ott felvetodik a kerdes, hogy mit keres egy kis varosi panelban egy 40 kg-s kutya…
2021. okt. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
84%
54-es miért ne lehetne tartani? Ha megfelelően van tartva, mozgatva, teljesen jó neki. Vagy szerinted egy kertesházban lévő kutya többet mozog? A fenét.
2021. okt. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 qkker1 ***** válasza:
15%

"Egy kis pesti panellakásban nincs annyi hely, hogy egy plusz hütőt/fagyasztót tartsak a kutyámnak."


26m2-es lakásban laktam két németjuhásszal, a 120 L-es fagyasztóban elfért a húsuk az én kajáim mellett.

2021. okt. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
64%

Hát,azért az a 26nm 2 nagykutyára és egy felnőttre tényleg necces.Főleg,hogy 10nm életteret biztosítanod kell a kutyáknak.

26nm-ben benne kellett legyen egy konyha,fürdő,wc-nek legalább,és akkor maradt egy 10nm-es szoba jó esetben,de abban is vannak tárgyak,tehát nincs még 1 (!!) kutyára sem szabad elegendő mozgás és élettér. :D

1.Állatkínzás

2.Törvény sértés

Én ezzel nem büszkélkednék.A panelban tartással,az emeletes házban vagy egyéb kerttelen lakásban való tartással nincs semmi baj ameddig azt valaki normálisan teszi.

Kistestűt sem szívesen zárnék egy olyan lakásba,ahol 10nm szabad élettere sincs a szerencsétlennek.Most oké,hogy mozgatsz rajta és csak fekszik ameddig haza érsz,de akkor is..

Egy közel 40-50 kilós kutya azon a 10nm-en fordulni alig tud egészségesen még becsukható kanapéágy mellett sem,nemhogy 2 és akkor még a saját fekhelyeik le sincsenek téve :D


Én nem vagyok azzal se aki azt mondja,hogy a panelba nem való kutya,de 20nm-es garzonba se tuszkoljunk állatot,abban még ember is kényelmetlenül fér el,ha csak nem aludni jár haza egyedül..

2021. okt. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
24%
Hiába nem hiszitek, a Wikipédia is írja: " A kutyafélék fogainak száma nagyobb, orruk hosszúkásabb, tarajos zápfogaik kevésbé specializáltak. Hajlamosabbak a mindenevő életmódra vagy az opportunista táplálkozási stratégiákra"
2021. okt. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
34%

Azért a kertbe kicsapott kutya és a 40 kg-s a panelba verzió között sok árnyalat van ám.


Általánosságban szerintem az arany középút a megfelelő. Nem kell 40 kg-s kutyát a panelban tartani, ott egy kistestű jobban érzi magát. A másik oldalon pedig a nagytestű kutyát sem kell kizárni a kertbe, ugyanúgy igényli az ember társaságát és a foglalkozást.


Ettől függetlenül tartom azt az álláspontom, hogy nem feltétlen tartom jó ötletnek nagytestű kutyá(ka)t pici lakásban tartani a belváros közepén.

2021. okt. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 qkker1 ***** válasza:
24%

"Hát,azért az a 26nm 2 nagykutyára és egy felnőttre tényleg necces.Főleg,hogy 10nm életteret biztosítanod kell a kutyáknak."


"1.Állatkínzás"


Rohadt nagy állatkínzás volt.

Dolgoztam velük, azon kívül mozgatva is voltak nem keveset, leginkább enni és aludni voltunk a lakásban.


A valódi állatkínzás az volt, amikor vidéken vettünk házat, és a kedves tulajdonos a PULIt kötötte 2 méteres láncra, és soha nem volt elengedve!

2021. okt. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!