Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon rosszul döntöttem?

Nagyon rosszul döntöttem?

Figyelt kérdés
Daganatos a kutyám, szarkómája van. Most lett volna a műtét, de visszamondtam. Egy hete vittem orvoshoz, nem tudták még kb sem megmondani, milyen csomó, de úgy döntöttünk, kivetetjük. Ma megnézte az onkológus, és azt mondta szarkóma, sajnos, teljes mértékben nem tudja eltávolítani, s a mai után még több műtétre is szükség lehet. De így sem biztos, hogy meggyógyul, illetve hogy még sok időt élhet. Jelenleg semmi tünete nincs, játékos, jól eszik, nem fogyott. Nagyon sokat gondolkoztunk, végül úgy döntöttünk, inkább éljen műtétek nélkül, ameddig még jól van, és ha már fájdalmai vannak, nem hagyjuk szenvedni. De lelkiismeret-furdalásom van, mert talán adni kellett volna esélyt...

2021. okt. 13. 14:26
1 2
 11/13 anonim válasza:
59%
Sokkal nehezebb nem önzően dönteni és te azt tetted. Lehet megint lepontoz itt mindenki, de egy kutya nem küzd, ő szenved, ha nem futhat a szabadban, ha nem tud játszani a többi kutyával, ha nem tud enni. Neki nincsennek tervei a jövővel kapcsolatban, csak a jelenben él, tedd neki minél szebbé.
2021. okt. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
63%
Egy 8 éves németjuhászt már én sem műttetnék, csak ha garantáltan megszűnik a probléma, de ilyen kilátásokkal nem, nekik egészségesen is rövidebb a várható élettartamuk, mint mondjuk egy kistestű yorkinak.
2021. okt. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
62%
Felesleges azon rágódni mi a helyes döntés. Ha megműteted, lehet utána azt gondolnád, bár ne tetted volna, most azon gondolkodsz mi lenne ha. Élvezd ki a hátralévő időt és ne gondolkozz
2021. okt. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!