Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen élményed vannak a...

Milyen élményed vannak a kutyáddal?

Figyelt kérdés
Mesélnél történeteket róla? Melyik kutyáddal voltak a legszebb élményeid, melyik kutya volt az akihez a legjobban ragaszkodtál?

2021. okt. 24. 08:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
96%

11! Köszönjük szépen a pszichológiai elemzést. :D nyilván a monitor mögül belelátsz mások magánéletébe. Csak tudnám, hogy mit keresel itt, ha nem vagy kutyabolond és miért okoz neked kielégülést, ha elmondhatod ezen a fórumon a véleményed (amire mellesleg senki sem kíváncsi).


Szerintem az emberek túlnyomó többsége a te fajtád miatt tartja többre az állatokat, mint az embereket. :D

2021. okt. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
96%
12# egyezik a vèlemènyünk. Kedves 11 # sem elhízott, sem èletkèptelen nem vagyok. Van emberi baràtom, fèrjem. És nem a kutyàsok felfogàsàval van a baj, hanem az olyan emberèvel mint te. Én nem bíràlom azt, aki nem szereti a kutyàkat, de te/ti akik nem szeretik őket, ilyen vèlemènnyel vagytok. Pont mint az oltott /oltatlan tàbor. Megnyugtatlak a kutyàm nem kiszolgàltatott, kutyakènt kezelem, van kutya tàrsasàga. Remélem neked sosem lesz, mert csak kerti dísz lenne, egy làncon.
2021. okt. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is van férjem, vannak barátaink. És a barátainknak is vannak kutyáik. Sőt, ha jönnek át hozzánk grillezni vagy valami, akkor a kutyáikat is áthozzák sokan. De szoktunk együtt menni a kutyákkal is kirándulni. Na ezt kapd ki te szerencsétlen, megkeseredett nyomorult! :D
2021. okt. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!