Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Téged is kinéztek amiért...

Téged is kinéztek amiért tenyésztőtől vásároltál kutyát?

Figyelt kérdés
Bezzeg a szaporítós kutyát egyik sem veti meg.
2021. okt. 28. 20:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
5%

"szarul kene ereznem magam"

Határozottan igen. Nem érdekel hogy próbálsz érzelmileg manipulálni, lehet hogy nem a te hibád hogy sok a kóbor kutya de te is részese vagy a problémának.

Most annyit tudok mondani mentségként hogy legközelebb tényleg ments meg egyet inkább

2021. okt. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
10%

2-es: Marha jó logika... családtagon nem spórolunk, de te divatos házdíszt vettél, mert ha CSAK a családtag faktor lenne a lényeg, akkor menhely.


Tudom, lerágott csont a menhely, és mindenki le fog pontozni, aki fizetett egy kutyáért (szarok az összesre). De voltatok már menhelyen? Első alkalommal elszorult a torkom és nem győztem forgolódni, hogy mások ne lássák, hogy alig látok a könnytől. Egy állatbörtön, csakhogy oda mindenkit úgy zárnak be, hogy nem érdemelte meg. Aki ott végigmegy, kijön, és azt mondja,hogy szarok rá, mindegyik csúnya, megyek a tenyésztőhöz inkább, az rohadtul ne jöjjön azzal, szájbaszarva önmagát, hogy neki családtag kell...

2021. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
88%

#11 te beszélsz érzelmi manipulálásról amikor mást sem csinálsz? :D

Számtalan oka lehet miért nem menhelyről vette a kutyáját és egyik sem tartozik ránk. Pl. Lehet első kutyája és nem érezte magát elég tapasztaltnak, lehet olyan kutyát akart akit egészen a kezdetektől csak ő nevelt. Ki tudja? Ne kezdjünk azonnal ítélkezni tök ismeretlen emberek felett. Még ha nemes célért is szólalsz fel magad ellen dolgozol ha így beszélsz azzal akit meg akarsz győzni

2021. okt. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
89%

11-es, 3 macskam van, kidobtak, befogadtam oket.

Tessek, nem eleg?Vagy az mar nem szamit, mert nem menhelyrol vannak? :D

Mit varsz akkor tolem? Masok felelotlensege miatt fogadjak be meg evente 10 kutyat? Az ugy mar jo lenne?

Engem meg az az erzelmi zsarolas nem erdekel, amit ti toltok az orokbefogadassal kapcsolatban. Az en lelkiismeretem tiszta.

2021. okt. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
83%
11.ennyi logikával te is hibás vagy mert gyakorizás helyett örökbe fogadhatnál egyet de látom trollkodni inkább jobban van kedved :D...jelentős eset vagy!
2021. okt. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
82%

Atyaúristen 12-es... Na ez a baj, hogy nem érzelmileg kell hozzáállni egy probléma megoldásához. Nem attól lesz kevesebb kutya a menhelyen ha mindenki örökbefogad, hiszen utána ugyanúgy megtelnek a menhelyek, hanem attól ha mindenki felelős állattartó lesz, és nem szaporítják összevissza a kutyákat. A felelősségtudatnak az egyik formája is ugye, hogy tenyésztőtől veszel kutyát.

Ez meg hogy örökbefogadsz egy kutyát, és ettől te vagy a szűz mária, nem igaz. Szép dolog menteni, nekem is a macskáim csak utcáról voltak, de ezzel én nem leszek felhatalmazva semmire.

2021. okt. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
63%
hagyjátok..troll (jelenteni kell különben tovább fog dühöngeni itt feleslegesen) !! 6.9.11.12.16 válasz egyértelmű hogy troll!
2021. okt. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
65%

Na tipik te vagy aki örökbefogad egy kutyát menhelyről, közben meg a hátsó kertben épp ellik a másik kutyája, akinek az 5 kölyke menhelyre kerül.

Szerintem nem fogtad fel a felelős állattartás lényegét és ha nem értesz egy problémát, ne akard megoldani vagy másokat utasítgatni.

2021. okt. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
81%

Igen, de pont leazarom mit gondolnak. Fogadjon örökbe menhelyről az aki tukmálgatja.

Olyan állatot tartok, amilyet akarok, nem más fogja eldönteni mire költöm a pénzem.

2021. okt. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
75%
ne reagáljátok rá, mondom hogy ez a tipikus troll...jelentsétek és ne adjatok neki figyelmet!
2021. okt. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!