Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az normális ha ivartalanítás...

Az normális ha ivartalanítás után nem varrja össze a sebet?

Figyelt kérdés

Szerdán ivartalanították a kan kutyusomat, a doki nem varrta neki össze valamint azt mondta hogy "majd magának elintézi a gyógyulást" gondolom itt arra gondolt hogy nyalogatja majd magának. Viszont mindenhol azt olvastam hogy nem szabad a kutyának nyalogatnia. Eddig nem is volt vele baj viszont ma reggelre bedagadt neki, hívtam is egy másik állatorvost holnap reggelre tudott időpontot adni, remélem nem lesz addig baja

😢



2021. nov. 1. 11:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
23%

10

Tényleg? Én ünnepnapon kértem kocsit, hogy 70 km-rel odébb vigyem a kutyámat, ahol ilyen olyan díjakat felszámítva 80 ezret fizettem pár szuriért meg infúzióért. Nem gyakorira írogattam.

2021. nov. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

9

Folyton azért sírnak a válaszolók, hogy vigyék állatorvoshoz az állatot mert szálka ment a lábába. Most ő elvitte és az a baj...

2021. nov. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

8-as

Eszik, iszik, a farkát is csóválja, semmi furcsát nem tapasztalok nála csak ma reggelre bedagadt neki de ezen kívül más nincs.

2021. nov. 1. 12:35
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

11:-es: épp ez az, hogy ilyenkor dupla annyit elkérnek és valahol még flegmák is..

Pedig nem lenne szabad lehúzni az embert, így is sokan örülnek ha el tudják vinni egy normális állatorvoshoz aki nem a lehúzásra megy hanem az állat érdekeit nézi.

2021. nov. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

11-es

Örülök hogy neked volt 80 ezer forintod es kocsit is tudtál szerezni. Sajnos igy is nehez helyzetben vagyok raadasul orulok hogy a holnapi napra sikerült fuvart szereznem az allatorvoshoz. Elhiheted hogy a kutyám az eletem, mindent megtennék érte. Ahogyan az elobb is írtam beszéltem állatorvossal is mielott a kerdest kiírtam, csak kíváncsi voltam masok velemenyere is.

2021. nov. 1. 12:40
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor majd holnap elviszed. Ha nagy baj lenne, akkor nem ilyen lenne. Valószínűleg láza sincs, nem is értem a doki miért mondta, hogy adj neki algopyrint... A láz pont, hogy megöli a baktériumokat, védi a sebet - szóval ártasz a láz csökkentésével (ahogy embereknél is). Csak a nagyon magas láznál + gyulladásnál indokolt a lázcsillapító - kicsit gyanús, hogy doki ilyet javasolt... Ne aggódj, ha neked is van sebed, az beduzzad és pirosodik kissé mikor gyógyul. Persze dokinak meg kell mutatni, mert így mi nem látjuk mi a helyzet... De ne parázd túl szerintem.
2021. nov. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
94%

Kutya meretetol fugg ... macska meretu vagy kozel hasonloan kicsi kutyaknal folosleges varrni, mert nincs akkora vagas a zacsin. Nagy kutyanal a zacskot is levegjak, ott sokkal komolyabb a varrat.


Valoszinu kis mutyurke kutyad van ... nem kell feltetlenul aggodni.


Arra figyelj, hogy a kutya ne nyalogassa (ne fertozodjon el!) ... de ennel jobban nem kell izgulnod.


Gondolj csak bele ... ennel sokkal nagyobb seruleseket is atelnek es tulelnek a termeszetben elo allatok, pedig orvos sehol sincs.

2021. nov. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális válaszokat! :) Most kicsit megnyugodtam hogy akkor nincs olyan nagy baj.
2021. nov. 1. 16:28
 19/19 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2021. nov. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!