Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vágják le sok kutya farkát?

Miért vágják le sok kutya farkát?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 18:31
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Ja és nekem nem barátságos boxerem van hanem bizalmatlan, barátságtalan fajta kutyám mégsincs baja egyik kutya társával sem... Egyszerűen fejez ki mindent... Ha fél akkor lefekszik, ha bátor akkor fülel kihúzza magát, borzol... Semmi szüksége a farkára...
2010. szept. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Még valami.

Te vagy az, aki lenézi a fogyatékkal élő kutyákat, mert kikéred magadnak a feltételezést is...

Pedig ők is teljes értékű kutyák, csak fogyatékkal élnek.

2010. szept. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Meg aztán tudod, a kutya a kutya fajhoz tartozik.

BÁRMILYEN vérvonalú, bármilyen munkakutya, a faj jellege ugyanaz MINDEN kutyánál.

Az ember nem teremtett új fajt, csak a fajtát szabja át a saját kénye-kedve szerint.

2010. szept. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Bocsi h beleszólok a vitába, de az én kutyám ha fogyatákos ha nem de szeretem. Nekem mindegy ki mit mond rá. Ha levágják a farkát én akkor is szeretem. :D Lehet h valakinek egy fogyatékos korcs, de én akkor is szeretem. Ami farka megmaradt ugyanugy csóválja. :D
2010. szept. 6. 21:37
 35/35 anonim ***** válasza:

Gondolod, hogy más nem szereti a fogyatékos kutyáját?

Legfeljebb nem szándékosan, buta divatból teszi fogyatékossá - ennyi a különbség.

Ha direkt teszi, a minimum az, hogy szeresse!

2010. szept. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!