Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kapok lehet egy westie kiskuty...

Kapok lehet egy westie kiskutyát úgy 6 hetesen. Nem túl kicsi ez még? Nem lesz semmi probléma hogy ilyenkor már ellesz válaszva az anyukájától?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 11:17
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
Ha megkapja az oltásokat nem lesz semmi baja!én ismerem őt szval semmi baja nincs a kutyusnak normálisan belesz oltatva és féregtelenítve és akkor semmi baja ne mondj hülyeséget hisz beéesz oltatva azért nem oltatja be mert tudja h én befogom oltatni és nem lesz semmi baj meg ha nem muszály költenie akkr minek költsön nem lehet mindneki olyan gazdag mint egyesek!háth..lehet volt vmi baja a 2 éves kutyusnak sajnálom de én mindnet megteszek h egésszéges maradjon éssemmi baja ne legyen!ne mondj hülyeséget utolsó válaszolóó és az előttieknek mégegyszer köszönöm:D
2010. szept. 6. 16:22
 12/48 anonim ***** válasza:
76%

Sztem erre a kérdésre felesleges válaszolni, mert a kérdező már eldöntötte, hogy oltatlan, kutyát vesz szaporítótól. Kár pazarolni rá a szót.

Sok sikert a kutyához.

2010. szept. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon rossz két-, de inkább három hónapos kora előtt elválasztani az anyjától.

Sok mindent nem fog megtanulni, sok gondod lesz vele.

Gondolom, hamar rá is fogsz unni és továbbadod.

De egy problémás kutya ugyan kinek kell?

Már előre látom a kiskutya jövőjét.

Lelketlen és felelőtlen tenyésztőtől lelketlen és felelőtlen tulajdonoshoz kerül.

Nagyon kívánom neki, hogy végül egy igazi gazdihoz kerüljön szegényke... :-/

2010. szept. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy ki fizeti a kutya oltását, akkor is el kell kezdeni az oltási programot 6 hetesen, a féregtelenítést meg 4 hetesen. Ettől még nem szükséges idő előtt (8 hetes kora előtt) elválasztani az anyjától! Odaadod a pénzt az ismerősődnek és ő beoltatja. Azután majd 8 hetes kora után elhozod. Így ő sem költ rá, ha nem akar, de neked sem kerül többe, mintha korábban elhoznád.
2010. szept. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
90%

Bármennyire igazad van, azért én valamit kétlek.

Az a szaporító, aki ennyi idős korban ad kölyköt az anyja mellől - bizonyára nincs jól ellátva.

Az oltáson kívül még ezer és egy dologra kell figyelni és költeni.

Szegény kutyusok, csak azért születtek, hogy a szaporítónak legyen mielőbb pénze... :-(

2010. szept. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
69%

Problémás kölyökkutya lesz, remélhetőleg csak ennyi bajod lesz vele.

Nem fog tudni rendesen játszani, és ne lepődj meg, ha véresre harapja a kezed. Játékból fogja csinálni, mert nem tudja majd, hogy neked ez fáj. Ezt az anyja mellett tanulná meg 7-8-9 hetes korban.

2010. szept. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
90%

Azért az immunrendszerének sem mindegy, hogy mennyi ideig tud szopni.

Lelketlenség egy ilyen kutyababát ilyen hamar elválasztani.

2010. szept. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se hozd el 8 hetes kora előtt,jobb ha addig a mamája mellett nevelődik.amúgy nekem is az jutott eszembe,hogy ha "nem adnél ki" 10-20ezer ft-ot egy kutyára,hogyan fogod később ellátni?oltások,felszerelések,prémium kölyöktápok(azok sem olcsók),valamint ha neadjisten beteg lesz,el kell vinni orvoshoz is.pl.a westiknek szokott lenni ételallergiája,ilyenkor speciális tápot kell hogy kapjon,aminek kilónkénti ára 1200-1600 ft.mindenesetre az anyagiakat félretéve csak 8 hetesen hozd el leghamarabb,nem fogsz lemaradni semmiről.
2010. szept. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
100%

Fizesd ki a 2 oltást+féreghajtást (6 hetes, 8 hetes) a "tenyésztőnek" és utánna hozd el.

Mindenki jobban jár, leginkább a kiskutya ... az a 2 hét nagyon fontos szocializációs időszak ... akkor tanulja meg hogy viselkedjen más kutyákkal .. enélkül egy elég idegbeteg, antiszoc. kutyád lehet.

Plusz joval kisebb az esélye hogy nem marad meg a kiskutya .. 2 oltással már picit védett lesz.

2010. szept. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell megijedni nem lesz semmi baja! A miénket 4hetesen kaptuk! Bár az a szomszédból volt és mindennap talizott a tesóival. A harapdálást sikerült egyhamar leszoktatni. Volt már 2 német juhászunk is azok is 6-7hetesen már nálunk voltak. Ha fellapozod a hirdetéseket találsz ilyet is olyat is. Nyilván az a legjobb minél később mert szocializálódik. Ha rendesen tenyésztőtől veszed és kiperkálod az 50e-150e akkor kb. 3hónaposon hozod ha nem tenyésztőtől akkor 6-8hetesen. Fontos hogy olyan lesz a kutya amilyenek neveled! Csak az a kérdés honnan indulsz...
2010. szept. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!