Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kapok lehet egy westie kiskuty...

Kapok lehet egy westie kiskutyát úgy 6 hetesen. Nem túl kicsi ez még? Nem lesz semmi probléma hogy ilyenkor már ellesz válaszva az anyukájától?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 11:17
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

Akkor leírom 4-5 hogy IGAZAD VAN DE FOGADD EL MÁS VÉLEMÉNYÉT IS! Érteni kéne amit írok és nem vitázni feleslegesen. Engem állítasz felelőtlennek meg hülyének mert megmagyarázod ugyan azt amit én írok! Ezt nem értem! :S

én:"Sok kutyushoz kell odaengedni hogy ismerkedjenek persze ha megvannak az oltásai!"


te:"Kedves előző, ha életben maradt és egészséges a kutyusod, az a szerencse műve.

Egy ilyen pici kutya nem csak akkor kaphat el betegséget, ha találkozik más beteg kutyával...."


én:"Amúgy nem tudom honnan szedted hogy 4hetesen kutyák közzé engedtem (kivéve a testvérei). Megkapta az első 2oltását és utána jártunk le vele de akkor se kutyák közzé!"

Az első kommentemhez oda van írva hogy ha be van oltva. Hangsúlyozom az orvos tanácsára vittük le adott helyre!!!!!! Szóval....


Nem buzdítottam egy szóval nem mondtam hogy hozza el azonnal szaladjon amit én se díjazok de vannak kizáró körülmények. Én erre próbáltam tanácsot adni. Mivel én így jártam (ami csak rám tartozik). Már leírtam százezerszer. Ezt kell megérteni amit írok nem pedig rám írni ugyan azt hogy mi helyes és mi nem. Remélem most már érthető?!

2010. szept. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

Nézd, egy pici kutya nem csak olyan betegségnek van kitéve, ami ellen az oltás véd.

Megfelelő korban viszi csak többi kutya közé a felelős gazda.

De ágálj csak ellene, az a te dolgod.

Viszont én mindig válaszolni fogok, hogy lássák, más vélemény is van, másként is viszonyul a dolgokhoz a felelős gazdi.

2010. szept. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
85%
eltűnt a kérdező!csak két kommentelő vitatkozik,de feleslegesen,oncognitonak adok igazat.KÉRDEZŐ!!! ne hozd el a kicsit 8 hetes kora előtt,és kezdjétek el az oltási programot.ez nem plüssjáték,hanem hús vér élőlény!nem csak a szeretgetésből áll egy kutya tartása.
2010. szept. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

Az orvos felül bírálásáról még mindig nem írtál hogy van ez? A betegséget ha leviszed ha nem akkor is elkapja ha járvány vagy bármi nyavaja van a cipővel a ruháddal mindennel felviheted. Ezt nem én találtam ki!

JELZEM MÉG 1x HOGY NEM JAVASOLTAM HOGY HOZZA EL CSAK HOGY MIT KELL ILYEN KOR.... ha ezt nem bírjátok megérteni akkor sajnálom. Viszont nem értem hogy mért mindig ugyan azt hajtod? Nem látod hogy miket írok? Nem érted vagy mi? Nem tudod megérteni? Az egyet értés az számodra nemet jelent?! Nézd meg a válaszaidat mindig ugyan az és kicsit olyan mintha magamba beszélnék mert te nem konkrétan nekem címzed.

Így gyakorlatilag hasztalan ezt folytatni.

2010. szept. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

Ja és még 1x mondom ne nevezz felelőtlennek mint mondtam nem ismersz így ne alkoss véleményt!

Nem a tiéd az etalon és nem is az enyém!

2010. szept. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

Tégy ahogy akarsz, javasolj amit akarsz.

Én is azt teszem.

2010. szept. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

Amit jól is teszel mert jókat mondasz(amit én is tudok).

Én így jártam hogy hamar hozzám került ezért írtam tapasztalatokat erről meg még tudnék is. Ennek ellenére nem lett együgyü kutyám. Többet foglalkoztam vele. Most mért olyan nehéz ezt elfogadni. Nem ellened vagyok.

2010. szept. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:

nem kell veszekedni!

eldöntöttem sokan segíettek benne ézrt köszönöm 9 hetesen viszem el a kutyát meg lett beszélve!!!!!!!

köszi mindenkinek sziasztok:D

2010. szept. 8. 14:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!