Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kapok lehet egy westie kiskuty...

Kapok lehet egy westie kiskutyát úgy 6 hetesen. Nem túl kicsi ez még? Nem lesz semmi probléma hogy ilyenkor már ellesz válaszva az anyukájától?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 11:17
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:

Ismétlem: aki nem tudja felelősen tartani a kutyát, aki nem veszi figyelembe az igényeit, az ne tartson.

Ezzel sok bajnak lehet elejét venni.

2010. szept. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:

Így van igazad van!

De ha valaki olyan helyzetbe kerül pl. hogy kap egy kiskutyát akkor már megváltozik a helyzet és olyankor "B" variáció következik! Nem az "A" ami a helyes út lett volna (amiről te is beszélsz és én is tudom) de mivel letértek az ösvényről így mások a szabályok.

Ezt nem figyelmen kívül hagyni!

2010. szept. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:

Igen, olyan lehet, hogy nem ő választ, hanem megment egy pici kutyát.

De attól még az oltások befejezéséig és amíg meg nem erősödik, nem viszi ki szabadba. Ez már rajta áll.

Az, hogy hogyan tartja ha már hozzá kerül, az ő felelőssége.

És nem azt kell nézni, hogy más mit csinál rosszul...

2010. szept. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
Igen de te nem a megoldást keresed hanem csak egyet hajtasz hogy így rossz úgy rossz nem jó! Az adott helyzetet kell megoldani. Egyébként ha az orvos jónak látja akkor kell levinni vagy kutyák közzé. Mivel nekünk is mondta, hogy egy adott helyre lelehet vinni, de mindig ugyan oda! Látod mindig van másik megoldás! Ez is jó az is. Jelzem az enyém már 3,5-4 hónaposan szobatiszta volt.
2010. szept. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:

A megoldás az, hogy nem viszi szabadba, amig pici.

Igaz, takarítani többet kell,de minden kölyök után kell, sőt embergyerek után is. Ez természetes.

Az meg, hogy mindig ugyanoda viszi, nem biztonságos, mert oda mindig más kutya is mehet.

Nem is értem, hogy nem gondol ilyenre az ember.

Az meg, hogy mikorra lesz szobatiszta változó úgy kutyakölyöknél, mint embergyereknél.

Mindkettő alapból szobatiszta, úgyhogy csak elrontani lehet, ha másként van.

Mondom én a megoldást,csak nem tetszik.

Ezért inkább te az ember kényelmi szempontjai felé hajlasz és nem a kutya igényei felé.

Lehet így is, csak annak rendszerint a kutya látja kárát.

2010. szept. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
Te viszont mindent felülbírálsz hogy az a helyes amit te írsz! Én viszont Igazat adok neked viszont tudomásul veszem a másik oldalt. És ezt kell megérteni meg azt amit írok. Az orvost is felülbírálod amit nem is értek miért?!%"+ Ha 1x ezt mondta!!! Hidd el én körbejártam és átéltem az egészet. Feltételezem te nem így tapasztalatod nincs ezen a területen. Minél jobban félsz valamitől annál jobban bevonzod. Ezért vannak papírkutyák mert mindentől féltik az emberek.
2010. szept. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:

Jó éjszakát!

Végezetül nem vagyok rossz kutyatartó ha pedig te máshogy gondolod akkor tévedsz! Ne ítélkezz más felett mert sosem tudhatod milyenek a körülményei főleg ha nem is ismered!

2010. szept. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:

Nem ítélkezem, hanem elmondom a véleményem.

Mindenki azt kezd vele, amit akar.

Akinek nem kell a jó tanács, az ne éljen vele.

Akit sért, az forduljon el.

De ettől a véleményt még nem fogja senki belém szorítani.

2010. szept. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:

"Kár, hogy sok ilyen felelőtlen kutyatartó van... :-/"

Tehát akkor ki kezdte és ki kritizálta a másikat! Nem egymást kelleni kritizálni. Tanácsokat adni. Viszont te meg vagy győződve arról hogy a sajátod a "jó tanács" ami jó is csak nem ebben a helyzetben. Ha meg tudod megérteni hogy az orvos tanácsára..... akkor sajnálom. Majd a kérdező nyilván a saját orvosától fogja megtudni ahogy én is!

Ez egyébként ez már rég nem erről szól. Igaz?! Felesleges folytatni mert úgyse reagálod amiket írtam többször is.

Legyen neked igazad amiben tényleg van látod én legalább elismerem de te...?!

Úgyhogy okosabb enged.....

2010. szept. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:

Figyelj, én arra reagáltam, hogy adtam a tanácsot és kritizálásnak lett véve és el lett utasítva.

Ennyi.

2010. szept. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!