Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak vam kutyája, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak vam kutyája, amit elfogadtam. De az, hogy azt látom, hogy engedi, hogy szájon nyalja felháborít és szóltam is neki, hogy nekem így ne adjon puszit, se csókot. Megsértődött. Okkal?

Figyelt kérdés
2021. dec. 6. 15:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
77%

Is-is.

Neki az teljesen normális, neked nem.

Ebben nem lehet igazságot tenni.


Vagy eldogadod vagy nem. Van egy ismerősöm vagyis ismerös pár ott is az egyik fél puszilgatja a kutyájuk száját, a másik fél eldogadta, de néha oda szól, hogy fúj meg ne csókolj, erre a válasz nem foglak :D


Már 10 éve együtt vannak egyiköjük álláspontja sem változott csak egyik oldalról sem veszik olyan komolyan vagy hogy mondjam nem veszekednek miatt.

2021. dec. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
68%
Elfogadod akar lenni.
2021. dec. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
44%
Nem okkal. Sosem értettem miért kell a kutyát csókolgatni. Amellé, hogy egészségtelen, elég undorító is. Ennél már csak az rosszabb mikor úgy kezelik a kutyát mintha a gyerekük lenne. Engem is zavarna, megértelek.
2021. dec. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
82%
Néha az én kutyám is szájon nyal, olyankor már ösztönösen befelé "húzom" az ajkaimat. Felháborítónak nem mondanám, de az tény, hogy nem a kutyájával akarnék smacizni. Na meg az sem mindegy, hogy először szóltál, és ha igen, akkor azt milyen hangnemben.
2021. dec. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Normális hangnemben kértem meg, szerinte olyan, mintha a párját/ gyermekét puszilná meg. Mondtam SZÉPEN, hogy a gyermekedet sem puszilod jobb esetben szájon, nem hogy a háziállatod. A fülét is nyalogatja, emiatt napi szinten cserélem a párnahuzatját, de kezd elegem lenni.
2021. dec. 6. 15:52
 6/28 anonim válasza:
95%

Hát ez tipikusan patthelyzet.

Ő abba hagyni nem fogja, te pedig elfogadni nem fogod...

2021. dec. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
88%
Hiába kéred normális hangnemben nem hinném, hogy változni fog. Pont azért amit írtam, hogy akik 10 éve együtt vannak náluk sem változott csak nincs vita miatt.(Első válaszoló vagyok).
2021. dec. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
79%
Ezzel együtt kell őt elfogadnod, vagy keresel olyat, akivel nincs ilyen összeegyeztethetetlen konfliktus. Én kutyás vagyok, de nem minden kutyással vagyok egy véleményen különböző dolgokban, nem vagyunk egyformák. Én nem erőltetek kapcsolatot olyannal, akivel összeegyeztethetetlen nézetkülönbség van, mert hosszú távon ez inkább rosszabb lesz. Jogosan sértődött meg, mert neki ez normális, még akkor is, ha nem minden kutyásnak az. Nekem az egyik exem szerette az orális szexet, én meg utána nem szerettem, ha megcsókolt, volt bennem egyellenérzés. Nem passzoltunk össze, de ez csak egy dolog volt, miért nem, de nem tudtam volna megszokni akkor sem, ha más probléma nem lett volna. Ezzel együtt én elfogadom, hogy neki ez normális, és nem szólom meg érte, remélem, talált olyat, akivel minden klappol.
2021. dec. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
78%
"Mondtam SZÉPEN, hogy a gyermekedet sem puszilod jobb esetben szájon" - És vannak olyan szülők, akiknek pedig ez is normális, hogy szájon puszilják a gyereküket.
2021. dec. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
64%
Szerintem is egészségtelen, én sem fogadnék el így csókot...
2021. dec. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!