Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jogos hogy ezen...

Szerintetek jogos hogy ezen megsértődött?

Figyelt kérdés
Szóval 3 éve (akkor még társas házban laktak) fogadtak be a menhelyről egy keverék kiskutyát akkor volt a kutya 10 hetes. Fél éves korára már 60cm-es volt a marmagassága, és ezért úgy gondolták, hogy túl nagy lakásba ezért lepasszolták a nagyszülőkhöz. Aztán 2 éve elköltöztek egy közeli faluba egy kertes házba, és oda vettek egy bishon keveréket akit, 20e-ért vettek szaporítótól, a Tesco elől. Pár napja mondja hogy Beni, így hívjk a kutyáját, elszökött, pedig még ilyet soha sem csinált. Pont most van a tüzelési időszak, és tuti elment valami kis szukához, és az is meglehet hogy felcsinálta... Én ezt elmagyaráztam neki milyen rohadt felelőtlen, és rossz állattartó, és ő meg erre megsértődött. Szerintem igazam van. Szerintetek?
2014. okt. 14. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van.
2014. okt. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy igazad van. Tudatlan emberekkel kár vitázni! Nekem is volt már nem egy vitám "kutyaszakértőkkel" akik még azt sem tudják mi az a törzskönyv... :D Akinek annyi esze van hogy szaporított állatot vesz (ráadásul az egyik legagyonszaporítottabb fajtát) azzal kár vitázni. Keverékeket meg amúgy is ERŐSEN AJÁNLOTT ivartalanítani, mert tenyészállat úgysem lehet... :)
2014. okt. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 csabika1971 ***** válasza:
100%
Ilyen kezébe még plüss kutyát sem adnék, nem hogy élőt.
2014. okt. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Igen, jogos. Ugyanis ha valakit letámadnak az védekezni fog, szóbali vitában megsértődik. Az a baj, hogy te is hülye vagy az állatvédelmhez, mert annak oroszlánrésze pont az alázatból áll, nem abból, hogy hirtelen felindulásból habzó szájjkal osztom az észt. Akkor a másik pont az ellenkezőjét és csakazért is az ellenkezőjét fogja csinálni merő dacból és sértettségből. Most konkréten mond már el nekem, hogy kinek használtál? Mert a kutyának tuti nem, a másik embernek tuti nem, csak a saját kis egódat hízlaltad, mint ahogy most is azt hízlalod, kiírod azt a kérdésnek álcázott felszólítást, hogy nyaljuk a segged. Ehelyett egy igazi állatvédő szépen intelligensen próbálta volna meggyőzni a másikat, kiemelve az előnyöket és negatív következményeket. Legközelenn légy oly szíves és inkább maradj csendben mielőtt még nagyobb kárt okzol, mert eztán ha odamegy egy állatvédő még tízszer nehezebb dolga lesz. Szóval köszönjük hasznos romboló munkád, szép volt.
2014. okt. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam ki hogy nyaljátok a seggem, hanem hogy egyetértetek-e. Te nem értesz vele egyet oké, megértem.
2014. okt. 14. 15:24
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, de ezt szépen is meg lehet mondani.
2014. okt. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is találkoztam egy Beni nevű havanese kutyával, aki a tüzelő kutyámat akarta meghágni 1 vagy 2 hete. Ölembe vettem a kutyám és úgy védtem, erre Benike belecsípett a kezembe. Nem fájt, de a gazdája megrángatta kicsit. Gondolom ez másik Beni volt.


Az hogy szökött el?

2014. okt. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ment a csaj a suliba, és kiszökött.
2014. okt. 14. 16:26
 9/11 anonim ***** válasza:

Igazad van.

Rohadt felelőtlen gazda, ráadásul lehet akit felcsinált annak a gazdája nem éppen szerette volna. Az hogy meg szaporítótól vette az egy másik téma. Az az ő dolga hogy ugyanolyan felelőtlenül lehet halálos és igen költséges betegségekkel szaporított kutyát vesz. Ennél még menhelyre is érdemesebb bemenni mint a boltok elé kiárusított kiskutyákért kapkodni. Nekem is mindig tetszenek, de elbírom képzelni milyen betegek és mennyi bajuk van. :-)

2014. okt. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem ertem, miert pontoztatok le a negyest, igaza van. Pont az ellenkezojet erted el azzal, hogy ratamadtal.
2014. okt. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!