Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások! Esőben is viszitek...

Kutyások! Esőben is viszitek sétálni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nyafogásnak tűnik, de nem tehetek róla, egyszerűen képtelen vagyok elviselni az esőt. Gyűlölöm, rühellen, utálom... Ha menni kell valahova, akkor a kocsi elvisz, de esőben gyalog, vagy szabadon választott indíttatásból nem indulok el sehova. De a kutya az akar menni sétálni és bár kertes házban lakunk, megszokták a minimum 2x sétát naponta. Itthon dolgozom, volt egy ki munka, na mondom ezt lezavarom aztán irány a séta. Közben eleredt az eső, csöpög és itt állok az ajtóban és káromkodok. Utálom a sarat, utálok elázni, utálom, hogy a kutyák is csatakosak lesznek. Ezt a hisztit sajnos mindig eljátszom, ha szar idő van. De ma későn jön haza a párom, aki az elszántságával kimenthetne. (Azaz ő kiviszi esőben is őket szívesen.)
2010. szept. 7. 17:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Igen viszem, ez csak hozzáállás kérdése. Próbálj a pozitvumokra koncentrálni a negatívumok helyett. Én csak sajnálni tudom azokat, akik egy tőlük független tényezőtől teszik függővé a jókedvüket.
2010. szept. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
55%

A belvárosban még szakadó esőben is vittem a kutyát sétálni.

Kertes házban viszont most nem viszem, csöpögő esőben még elmegyünk, de ha ömlik akkor nem, a kutyának sincs kedve hozzá.

Ez csak pár nap lehet egy évben, később kirándulásokkal és külföldre járkálással bepótoljuk, ezt már a kutya is megtanulta.

2010. szept. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
19%

Aha, tehát nincs otthon senki ezért nekünk hisztizel és nyafogsz (nem, nemcsak annak tűnik, az). Köszi, de legközelebb ne tisztelj meg minket ezzel.

Amúgy igen, esőben is megyek.

2010. szept. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Pisilni, kakilni esőben is kell :) Egyébként én kifejezetten szeretem ahogy kipirul az arcom a hidegtől, na meg után hazaérni a melegbe is csodálatos érzés.


Kifele menet a törölközőt az ajtóba készítem a kutyának, mikor hazaérünk ültetem és törlöm is meg. Magamnak gumicsimma, esőkabát. Ha nincs nagyon hideg, tök jó buli pocsolyákban pancsolni gumicsizmában.


És tényleg ne hagyd, hogy külső tényezők befolyásolják a jó kedvedet, minden csak hozzáállás kérdése.

2010. szept. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

én sem szeretem de muszály

mert panelban lakok és van egy yorkim akit vinni kell..

ha tetszik ha nemxD

2010. szept. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Ha kertes házban laksz, nem fog belehalni a kutya, ha nem viszed sétálni egy nap!
2010. szept. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%

A kertesházban lakók 90%a szinte soha nem viszi sétálni a kutyáját, nem hogy esőben egy nap kétszer. ne érezd szarul magad, a kutya se fog belehalni.

(Persze, tudom itt Magyarország kutyatartóinak a krémje gyűlt össze és mindenki még kertesházból is naponta kétszer másfél órát sétáltat stb. Na persze.)

2010. szept. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Az én kopóm utálja az esőt, nem lehet vinni, mert nem hajlandó csak néhány métert menni. Kaputól két méter oda és vissza.
2010. szept. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ha vállaltad a kutyát, fogj egy esernyőt és futás! Nem rólad van szó!!! Én mindig vittem, hóban, télben, fagyban.


Most mi is kertesben vagyunk, ez már tészta.

2010. szept. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem kinti kutyám van, de nem szoktam vinni esőben, nem azért mert nem szeretem az esőt, hanem a kutyám utálja egyszerűen, esős időben egésznap képes a házában lenni.
2010. szept. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!