Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatámadás ellen mit lehet...

Kutyatámadás ellen mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

már régóta foglalkoztat ez a kérdés

pl ha kint sétáltok a földes utakon település mellett nincs a közelben nagyon semmi ahova el lehet bújni és megtámad 3,4 nagyobb testű kutya

mit lehet ilyenkor tenni

ha hívod a rendőrséget későn érnének már ki

(gyalog vagy) elfutni nincs esélyed

éles lőfegyvert nem vihetsz magaddal

a késekkel nem lehet sokra menni több kutya ellen

gázspray azzal jó esélyel magadat intéznéd el


mit lehet ilyenkor?


velem volt ilyen hasonló az ősszel de én biciklivel voltam

három nagy testű kutya megtámadott, nem volt nálam semmi a felsoroltak közül, csak annyi volt a szerencsém hogy volt egy lejtő amin nagyon gyorsan le tudtam gurulni és a beton uton leállítottam egy autót és beszáltam igaz a bicikli az ott maradt

kész szerencse volt az egész


de mit lehet ilyenkor tenni ha éppen nem biciklizel hanem sétálsz?



2022. febr. 3. 17:05
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
76%
Rákell ordítani egy akkorát, hogy beleremegjen a tér, attól nagy valószínűséggel megijed, engem is támadott meg futás közben, bár ha falkában vannak akkor szívás... De nem tudom elképzelni, hogy egy ember magában olyan helyen sétáljon, ami annyira sivár, hogy egy kicseszett fa sincs, amire felmászhatna.
2022. febr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:

félre se értse senki én kedvelem a kutyákat nekem is van 2

de az ilyen vérengző kutyákról beszélek

2022. febr. 3. 17:33
 13/48 A kérdező kommentje:

11

hát errefelé a határban nem igen sok a fa

2022. febr. 3. 17:34
 14/48 anonim ***** válasza:
15%
Ha vérengző kutyák lennének már rég össze szedette volna őket az önkormányzat vagy a polgármester egy vadásszal vagy más arra alkalmas emberrel/ember csapattal
2022. febr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:

ugyon

tesznek rá vastagon

ő kocsival utazik őket csak az érdekli hogy nekik minnél jobban tele legyen a zsebük

2022. febr. 3. 17:38
 16/48 anonim ***** válasza:
18%
Ha mindennel szemben ennyire negatív vagy akkor már értem hogy hogyan lettek ezek a kutyák amelyikek soha nem öltek embert. Rád vadászó vérengző fenevadak.
2022. febr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
90%
Semmiképp se fuss.
2022. febr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
12%

Tudjuk,hogy régóta foglalkoztat mivel hétről hétre kiteszel egy ilyen kérdést.Kezd unalmas lenni.

Ha megtámad egy kutya akkor besz*ptad.Pont akkor nem lesz nálad önvédelmi eszköz amikor kelleni fog,ez mindig így van.

2022. febr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:

18

ez az első ilyen kérdésem

amazokat én is láttam

2022. febr. 3. 17:46
 20/48 anonim ***** válasza:
95%
Engem 5-6 evesen megkergetett egy nagytestu komondor, en biciklivel voltam, elestem, nem csinaltam semmit csak osszekuporodtam a foldon. Azt hittem hogy szet fog marcangolni, de nem csinalt semmit. Amikor kinyitottam a szemem akkor mar elment. Utana evekig rettegtem az ilyen nagytestu kutyaktol, legfokeppen a komondortol
2022. febr. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!