Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elegem van azokból, akik...

Elegem van azokból, akik engedély nélkül megsimogatják a kutyámat! Nektek is?

Figyelt kérdés
Csak azért mert yorkie, kicsi és cuki. Fél és utálja a gyerekeket (anyja-fia), mégis engedély nélkül simogatják meg, mikor meg elhúzom a kutyát, felháborodott anyukák/apukák esnek nekem. Mégis hogy képzelik? Ti mit csináltok ilyen helyzetben, ha a kutyátokat simogatják idegenek ha tetszik ha nem?
2022. márc. 4. 18:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, hogy egy apuka mormogta a bajsza alatt hogy "idióta qrva", csak mert a gyereke nem simogathatta meg a kutyát! Rá szóltam hogy nyugodtan mondja hangosabban, hallok ám! Még ő kullogott el.
2022. márc. 4. 19:27
 22/80 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, hogyan kezelném ezt, amíg élt a kutyám, kellőképpen fenyegető látványt nyújtott és nem akarta senki megsimogatni. Az jó ötlet lehet, hogy erőteljesen rászólsz a gyerekre, szükség esetén pedig egyszerűen elviszed onnan a kutyát.
2022. márc. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/80 anonim ***** válasza:
100%

Az értetlenkedőknek hasznos olvasmány:

[link]

2022. márc. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/80 anonim ***** válasza:
100%

20, igen, pont azért engedem mert tudom hogy szereti. Mindenkitől figyelmet követel folyamatosan, imádja ha körülötte forog a világ. Ha nem ilyen típus lenne akkor én is bajban lennék az ilyen taperolós emberek miatt. Egyébként ő is mentett, de ilyen vagány kis szerkezet.


16, a kutyák sem robotok, hanem gondolkodó és érző lények. Mindenki ismeri a saját kutyáját, tudja hogy mik azok a dolgok amik stresszelik és mik azok, amiket szeret. Nyilván nem lenne a kérdezőnek baja a kutyája simogatásával, ha a kutyája élvezné. Pont az a baja vele hogy a kutya ezt nem veszi jó néven. Az ember jót akar a kutyájának, nem fogja idegen emberek szórakoztatásának az oltárán feláldozni a kutyája szellemi jólétét! Minden kutyának más és más természete van, akárcsak az embereknek. A kutyák között is vannak extrovertált és introvertált egyedek, meg még a múltjukból eredő lelkileg sérült példányok is. Amit az egyik kutya élvez, attól a másik retteg. Ha a gazdi látja hogy bizonyos szituációktól stresszel a kutyája, akkor helyesen teszi hogy megpróbálja ezeket a szituációkat elkerülni. Akkor is ha valami gyerek besértődik amiért nem nyunyorgathatja meg a kutyát.

2022. márc. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 anonim ***** válasza:
90%
27# huhh, van baj rendesen!
2022. márc. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/80 A kérdező kommentje:
Nem kell szeretned, jelentettem a hozzászólásod, nem vagyok hajlandó ilyen hozzászólást olvasni mint az előbbi böfögésed. További szép estét neked.
2022. márc. 4. 19:44
 27/80 anonim ***** válasza:
89%

Egyszer belefutottam egy nagyon jófej anyukába, aki két gyerekével jött ép át a zebrán, mi meg a kutyámmal pont napfürdőztünk az egyik füves magaságyásnál. A nagyobbacska gyerkőc szerette volna megsimogatni a kutyámat, épp volt nálam jutalomfalat, így tudtam adni, hogy próbálja meg azzal elnyerni a kutya bizalmát. Viszont a kutyám épp nem volt barátkozós hangulatban, így csak elkapta a kaját, és nem kért a gyerkőc közeledéséből, én meg közben figyeltem, hogy a kislány ne hadonásszon oda meggondolatlanul, nem ismerheti a kutyák testbeszédét (sok felnőtt se, de itt most azzal nem volt gond). A gyerkőc kérdezte az anyukáját, hogy miért viselkedett vele így a kutya, az anyuka válasza meg ez volt:

"Te sem örülnél neki, ha olyan sokan akarnának megsimogatni, mint egy cuki kiskutyát."

2022. márc. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/80 A kérdező kommentje:
De ritka az ilyen intelligens szülő :( Szó szerint látni a sértődött pofákat, grimaszokat vágnak. Egy apukát megkérdeztem egyszer, hogy maga mit érezne ha odamennék a semmiből, és elkezdeném a gyerekét simogatni? Nyilván nem nézné jó szemmel.
2022. márc. 4. 19:47
 29/80 anonim ***** válasza:
24%

Nekem meg a sok kutyából van már elegem,és? Erre sincs megoldás.Akárhová mész úton-útfélen van egy ocsmány hangos dög,fele pórázról elengedve,másik felének a sz*ra ékeskedik a földön.Pedig ez nem egy rossz környék,azok veszesebbek..

Szomszédban vonyít,mert egyedül van.Oké,hogy csak péntek esténként mert akkor bulizni megy a párocska de engem az nem vígasztal.

Közterületen hiába kint a tábla,hogy takarodj odébb a dögöddel csak azért is ott van bent rengeteg gazdi-kutya páros.Tiszta ürülék a fű,mert vannak olyan troger p*csök hogy még a kutya ürüléket se szedjék fel ha már olvasni nem tanultak meg.

Mindenhová be akarnak vele menni,és hőbörgés van,hogy hát a buksi miért ne mehetne be az élelmiszer boltba ő szinte már a gyereke a kedves gazdinak.


Sok kellemetlenséget fel tudnék sorolni,és ebből a fele lehet hogy nem vonatkozik mindenkire.De sajnos a többségre igen.

Sárga szalag és írd a homlokodra,hogy harapós vakarcs.Biztos feltűnőbb lesz mint egy kb 10 centis kis julius hámon egy apróbetűs szöveg.

2022. márc. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 A kérdező kommentje:
Hú utolsó, de sajnállak..... de remélem hozzátettem a lelki egészségedhez hogy itt kihőböröghetted magad. Jobban érzed magad?
2022. márc. 4. 19:50
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!