Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elegem van azokból, akik...

Elegem van azokból, akik engedély nélkül megsimogatják a kutyámat! Nektek is?

Figyelt kérdés
Csak azért mert yorkie, kicsi és cuki. Fél és utálja a gyerekeket (anyja-fia), mégis engedély nélkül simogatják meg, mikor meg elhúzom a kutyát, felháborodott anyukák/apukák esnek nekem. Mégis hogy képzelik? Ti mit csináltok ilyen helyzetben, ha a kutyátokat simogatják idegenek ha tetszik ha nem?
2022. márc. 4. 18:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 anonim ***** válasza:
91%
Mert a szülei nem tanították meg neki:/ egyszer gyakorlaton voltam a egy oviban és a gyerek nem értette azt a szót,hogy "ülj le" csak azt,hogy "csücsülj le"
2022. márc. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/80 anonim ***** válasza:
84%

De hát a legtöbb ember kulturálatlan majom, mégis mit vársz akkor?


Felnőttek is simán "jaj de cuki", viszont hogyha jogosan odakap a kutya, mert nem akarja, hogy engedély nélkül hozzáérjenek, akkor a gazda a szmét.


Ez ugyanolyan, mintha random odamennék egy másik emberhez és megsimogatnám - azt hiszem, elég furcsán nézne, és csak azér nem csapna le, mert nő vagyok :D

2022. márc. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 anonim ***** válasza:
59%

Én nem értem miért nem lehet engedni egy kisgyermeknek hogy megsimogassa az állatot. Mi rosszat tehet? - öhm, ismerős kisgyereke simogatás címén gyak. tépte a kutya fülét, a farkát, a szőrét - és amikor elrángattam onnan, akkor anyuka volt felháborodva.


Örüljön, hogy maradt keze a kölykének, mert nevelt a kutya.


A macskám az ilyen kis nyomorékot kapásból lerendezi tíz karommal.

2022. márc. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/80 anonim ***** válasza:
90%

Aki szereti az állatokat, szereti a kisgyereket megérti hogy egy kisgyerektől nem lehet eltiltani - ódehogynem, egyszerűen értelmes ember rászól, hogy ami nem a tiéd, ahhoz engedély nélkül nem nyúlsz.


Ennyi.

2022. márc. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 anonim ***** válasza:
87%

Hahhh, pont a minap történt ide tartozó eset velünk.


Fekete fedezökan mudim van, teljesen közömbös, amíg bèkèn hagyjàk. Alphazooban, termèszetesen pórázon megyünk a sorok között, kèt gyerekes csalàd jön szembe. Kislány - 10 èv körüli - meglàtja a kutyàt, magas c-n jaaaaaaajdecukiiiiiiivvvaaaaaa, es nyujtott kezzel elkezdett rohanni felé. Kutya reakciója egy gyomorból jövö, halk de mély morgás, kiccsalád mind a négy tagja egy métert ugrott hátra. En meg annyit mondtam, hogy: ezt nem biztos, hogy eröltetni kène :D


Beszarva álltak vigyázban, mi meg szépen elsètáltunk :D

2022. márc. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 A kérdező kommentje:
De megnéztem volna :)))
2022. márc. 9. 15:09
 77/80 anonim ***** válasza:
89%
75# Ebben a történetben bizony ott a szomorúság, Alphazooba olyan jár akinek van fogalma a kisállattartásról, aki nem akkora suttyó, hogy ráront egyre mert meglátta. Ha már az ottani közönség is ilyen az gond azért.
2022. márc. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 A kérdező kommentje:
Néhány kutyás sem jobb. Mi kiskutyások a futira megbeszélt időpontra megyünk, mikor tudjuk hogy nincsenek nagy kutyások. Erre csak behozza az egyik idióta 30-40 kiló közötti boxerét. Könyörögtünk neki hogy ne hozza már be, rettegnek a kicsik tőle, ordítanak és kéredzkednek ölbe. Ő csak hozza.... Tegnap azzal is megörvendeztettek minket, hogy lehet covidos ő is, meg a másik kutyás haverja is. Én tényleg nem értem az embereket.... tudja hogy lehetséges hogy beteg, de azért lejön terjeszteni.
2022. márc. 9. 15:27
 79/80 anonim ***** válasza:
78%
78# el akar üldözni onnan benneteket. Lehet, hogy figyel az ablakból és ezért viszi a "megfelelő időben" a blökit. Szocializálatlan aluliskolázott, rosszidulatú ember benyomását kelti. Hintsétek el neki, hogy állítólag mérgezett, fagyállós, gombostűs nagy darab húsok vannak kirakva, szerencsére az a kicsikre nem veszélyes, mert a gazdik észreveszik egyből, ha küzd a nagy falattal, de egy nagyobb kutya hamm, bekapja és kész a baj.
2022. márc. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 A kérdező kommentje:
Én is erre gondolok, amúgy exem. Utálja őt mindenki és a kutyáját is, százszor mondtuk és éreztettük is vele, hogy nem a kicsik közé való a boxere, leszarja. Engem a 48 kilómmal majdnem feldöntött a kutyája, mikor a kutyámat tartottam ölben. Az a baj, hogy a csávóra semmi sem hat lepereg róla, akármit mondunk neki. Egyszer megörültem, hogy a haverjával délután 3-kor voltak lent, na mondom este akkor nem jönnek. A nagy lóf....t, jöttek mindketten akkor is.
2022. márc. 9. 15:42
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!