Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elegem van azokból, akik...

Elegem van azokból, akik engedély nélkül megsimogatják a kutyámat! Nektek is?

Figyelt kérdés
Csak azért mert yorkie, kicsi és cuki. Fél és utálja a gyerekeket (anyja-fia), mégis engedély nélkül simogatják meg, mikor meg elhúzom a kutyát, felháborodott anyukák/apukák esnek nekem. Mégis hogy képzelik? Ti mit csináltok ilyen helyzetben, ha a kutyátokat simogatják idegenek ha tetszik ha nem?
2022. márc. 4. 18:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:
87%

Megszokott dolog, hogy a bisztróban a székemről elveszi valaki a szép színű blézeremet és felpróbálja. Ez miért nem jó? Sok nő szereti jobban a divatot mint az ebet, mégsem csináljuk ezt a másik holmijával! Meg a másik gyerekével sem. Akkor a kutyával miért? A gyereke szeretik, ha simogatják őket, a divatmacák meg szeretik a blézereket.

Nem tudom érthető-e ez a logikailag igen csavaros levezetés, hogy más bármijéhez az engedélyével nyúlunk?

2022. márc. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 anonim ***** válasza:
59%
35# várjál a válaszra, mert le kell törölni pzsvel a kezét. Belemegy a billentyűzetbe. Mert szerintem erre a szuper kiömlésre minimum egyet :(
2022. márc. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/80 A kérdező kommentje:
Csak tudnám aki nem kompetens, vagy nem szereti a kutyákat, mi a xarnak ír ide?!
2022. márc. 4. 20:11
 34/80 anonim ***** válasza:
19%
Egyedileg semmi bajom a kutyákkal, a legtöbbjük hűséges, játékos, cuki. Viszont irgalmatlanul sok van belőlük. A gazdik bele sem gondolnak, hogy egy kutya élete során hasonló környezeti terhelést fejt ki, mint egy kisebb terepjáró. Nemcsak az ürülékük (nemrég jelent meg egy cikk arról, hogy az erdők talaját milyen súlyos mértékben szennyezi foszforral a sok kutyagumi), hanem az ilyen-olyan tápokhoz levágott állatok tenyésztése, levágása, feldolgozása miatt. Az sem kellemes, hogy a kutyások elözönlik a népszerű kirándulóhelyeket, a kutyakakit persze nem szedik fel, és alap, hogy leveszik a pórázt még ott is, ahol tábla tiltja... (Hajrá, jöhet a lepontozás.)
2022. márc. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező, feltettél egy kérdést, elején kaptál jó válaszokat, a vége meg nem a te szégyened, budit csinált belőle az emberszeretet. Mert ha jól értem az motiválja a hozzászólókat. Szerintem az esti rivó még nem, a reggeli kedélyjavító már nem hat, pont a rossz passzban lévő órák amikor pechedre elcsípték a kérdésedet.
2022. márc. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 anonim ***** válasza:
91%
Akkor fordítsuk meg a dolgot. Én miért nem mehetek oda más gyerekéhez és emelhetem/simogathatom meg random? :) Hisz ezzel nem ártok neki nem? Az én kutyám igenis az én kutyám az nyúlhat hozzá akinek megengedem és kész.
2022. márc. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 A kérdező kommentje:
Nem pestiek vagyunk, vidéki nagyvárosban élünk. A mi környékünkön nincsenek problémák a kutyásokkal, ha gondunk van egymással megbeszéljük a dolgokat. A kakit felszedjük a kutyáink után, és rá szólunk arra aki nem teszi ezt, hiszen mi sem örülnénk ha belelépnénk. A nagykutyások hajlamosabbak a póráz nem használására, de mivel ismerjük őket nem félünk a kutyáiktól.
2022. márc. 4. 20:27
 38/80 anonim ***** válasza:
29%
#46 Igen, jellemzően pont a nagykutyások azok, akik leveszik a pórázt, aztán amikor a drága állatka megrohamoz egy ismeretlent, pláne felugrálva, akkor jön a szokásos szöveg: "nem kell félni, nem bánt, csak játszani akar". :/
2022. márc. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 anonim ***** válasza:
86%
Engem mindig megkérdeznek, hogy szabad-e, fura, hogy téged nem. Mondjuk az enyém jól lett szocializálva, ő mindenkivel barátságos. Ha valaki odanyúlna felé, szólj rá, hogy ne tegye, vagy tegyél rá sárga kendőt, azt hiszem az jelenti azt, hogy ne nyúljanak hozzá.
2022. márc. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 A kérdező kommentje:
Ezzel a dumával engem is az őrületbe lehetne kergetni. Csak mondjuk az én 5 kilós yorkiemat simán összetapossa már egy 20 kilós kutya is, nem hogy egy nagyobb. Meg tolja hozzánk a kutyáját, "nem bántja" dumával, az enyém meg félelmében ugat és kéredzkedik ölbe. Nem normálisak néhányan....
2022. márc. 4. 20:40
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!