Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elegem van azokból, akik...

Elegem van azokból, akik engedély nélkül megsimogatják a kutyámat! Nektek is?

Figyelt kérdés
Csak azért mert yorkie, kicsi és cuki. Fél és utálja a gyerekeket (anyja-fia), mégis engedély nélkül simogatják meg, mikor meg elhúzom a kutyát, felháborodott anyukák/apukák esnek nekem. Mégis hogy képzelik? Ti mit csináltok ilyen helyzetben, ha a kutyátokat simogatják idegenek ha tetszik ha nem?
2022. márc. 4. 18:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 A kérdező kommentje:
a futtató szót elfelejtettem bocsánat :))
2022. márc. 5. 09:23
 52/80 anonim ***** válasza:
25%
Én egy Border Collie mintás szinte kimondott tartok. Mindenki jön szán ugat mint a veszedelem. Esetleg te is megtaníthatnád, hogy ugasson.
2022. márc. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó, neked éppen stroke-od van?
2022. márc. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/80 anonim ***** válasza:
13%

53

Ki a fene az aki megsimogatta egy veszettül igazi kutyát ha cuki emellett! Ez az egyetlen moldás!

2022. márc. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 A kérdező kommentje:
Írnál magyarul ha megkérhetlek?
2022. márc. 5. 10:23
 56/80 anonim ***** válasza:
31%

Igazi=ugató

Megsimogatta=megsimogatna

2022. márc. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim ***** válasza:
100%
Szomszédom yorkiját egy póráz nélküli nagykutya támadta meg és el is szaladt a kutyával...Ezek után nem féljen az ember. Az én kutyámat is támadta meg vizsla,németjuhász stb... És biztos az én kutyám a szar hogy miért nem szeret nagykutyákkal haverkodni. Az ő K**va anyját,hogy nem szereti ha eltapossák vagy,hogy megint megtámadják. Nyilván az én kistestűm a hibás azért mert kicsi és a sok nagykutya meg póráz nélkül neki dönt. Francba,hogy nem neveltem meg jobban a kutyám 😐
2022. márc. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 anonim ***** válasza:
100%
*neki ront
2022. márc. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:
100%

Soha az életben nem akarták még megsimogatni a kutyámat. Pedig nem nagy, 15 kg-s mudirol van szó.


Mondjuk, az tény, hogy mivel fedezőkan, elég busa farkasfeje van, pedig szelid nagyon. Nálunk pont a fordítottja van, rettegnek tőle, pedig egy birka. :D


Megértelek, kérdező teljesen. Engem is zavarna az ilyesmi a helyedben. Én simán szólnék a gyerek szüleinek, mikor elindul felénk, hogy a kutya bőrbeteg, és fertőző!!! Ettol tuti összeszarnàk magukat! :)

2022. márc. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 A kérdező kommentje:
57-es ez borzalmas :(((( Én beszereztem mindkettőnk védelmére sokkolót, hogy ha kell használjam. Kellett is már használnom egy nagytestű kutya ellen, aki a 3-4 utcányira lévő volt cigányputriról jött fel.
2022. márc. 5. 12:17
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!