Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elegem van azokból, akik...

Elegem van azokból, akik engedély nélkül megsimogatják a kutyámat! Nektek is?

Figyelt kérdés
Csak azért mert yorkie, kicsi és cuki. Fél és utálja a gyerekeket (anyja-fia), mégis engedély nélkül simogatják meg, mikor meg elhúzom a kutyát, felháborodott anyukák/apukák esnek nekem. Mégis hogy képzelik? Ti mit csináltok ilyen helyzetben, ha a kutyátokat simogatják idegenek ha tetszik ha nem?
2022. márc. 4. 18:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 A kérdező kommentje:
Félreértitek, a kutyám szereti az embereket, a többi gazdit, szeret barátkozni, megy minden felnőtthöz, csak a gyerekeket utálja és fél tőlük, valamint a nagytestű kutyáktól.
2022. márc. 4. 20:41
 42/80 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk én utálom a gyerekeket, meg a náluk is neveletlenebb szüleiket, nem a kutya.

Földútra/ város széli részre megyünk sétálni ahol nincsennek balf4szok

2022. márc. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 anonim ***** válasza:
93%

Atyaég, én nem tudom miféle emberek vannak itt, de némelyik komment kiveri a biztosítékot.

Először is rühellem az udvariatlanságot, és az illemszabályok magasról való leszarását.

Ezért, én megtanítom a kutyámnak, hogy ne menjen oda random emberekhez az utcán (laza pórázhasználatról van szó, nem póráz nélküli sétáról!!), megtanítom neki, hogy ha valaki érkezik a házhoz, arra ne ugorjon fel, ne zaklassa, ne másszon bele túlságosan az aurájába (kis szimat belefér, lételemük). Ha ezt egy kutyának sikerül megtanítani, akkor hogy a fészkes fenébe nem sikerül egy embernek? Nektek hogy nem tanította meg senki, vagy hogy nem tanítjátok meg a gyerekeiteknek, hogy nem lehet csak úgy odamenni egy idegen kutyához, és megsimogatni? Egyrészt faragatlanság, más tulajdona, egy idegen terhes nő hasát sem mész oda megsimogatni pl. Más részről a saját érdekedben nem teszel ilyet. Hiába néz ki cukin az a kutya, attól még nem biztos, hogy az!

Habár az én kutyám nem éppen az a típus volt akihez csak úgy oda mernek menni (45 kilós bull type), és most is egy 45-50 kg körülire várható Corso keverékem van, amit szintén nem mernek majd csak úgy lematatni, de ha mégis ilyen történne, hát biztos félretolnám az udvariasságot, aztán elküldeném a bús pcsába!

2022. márc. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 anonim ***** válasza:
83%

A kutyam jol elvan gyerekekkel,de nem engedem gyerekeknek simogatni,mert nemelyik idiota /megelhetesi bunozo szulo ramfogja,h megharapta stb.

Van olyan,h kozbe jatekot szimulal mas csaladtag es a kutya reagal ra jatwkkal.

Lenyeg,h max egy es felnott koru ember simogathstja,ha lathatoan nem szemetnepseg.

Amugy meg a kutyam siman birja a simizest,de mivel szep nagydarab telintelyparancsolo,igy nem rohangasznak simizesre.

2022. márc. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 anonim ***** válasza:
29%

#41

Nem tudom, hol élsz, nekem is yorkim van, kisebb, mint a tiéd, soha nem tolják felé a nagytestű kutyákat🤣Ha olyan van, amelyiket agresszívnak látom, kikerüljük. Meg mi az, hogy kéredzkedik ölbe? Jól elcseszted azt a kutyát, túlféltetted, ezért lett ilyen. A félelmeket csak úgy lehet legyőzni, ha szembenézünk velük. Járasd kutyasuliba, hogy megtanuljon nem félni más kutyáktól. Az enyém simán játszik, futkározik a nagytestűekkel is (persze nem zárt térben, nehogy sérülés legyen) csak előtte meg szoktam kérdezni, hogy barátságos-e a kutyájuk. Eleinte az enyém is félt mindentől, a kistestű kutyáktól is, de pár alkalom kutyasuli után mintha kicserélték volna.

2022. márc. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 A kérdező kommentje:
Akkor a tiédet biztos nem harapdálta össze egy nagytestű meg téged! Majdnem rendőrségi ügy lett belőle, örültem hogy pusztult el a kutyám! Engem is megharapott 4 helyen, látleletet vetettem róla. Örülnék ha nem oktatnàl ki ismeretlenül, semmi közöd hozzá hogy felveszem-e a kutyámat vagy sem. Igenis féltem azóta.
2022. márc. 5. 07:43
 47/80 anonim ***** válasza:
100%
45, az jó, hogy a tied ilyen, és nincs rossz tapasztalata, és vannak túlféltő gazdik, ezt aláírom én is, de nem tudhatod ismeretlenül, hogy nem azért védi-e a gazdi a kutyáját, mert annak volt valami kellemetlen épmény az előéletében, akár több is, ami mély nyomot hagyott a kutyában.
2022. márc. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 A kérdező kommentje:
Az enyém retteg azóta a nagytestűektől. Én nem félek tőlük ha egyedül vagyok, én csak a kutyám miatt félek ha velem van. A másik kutya szájából vettem ki az enyémet úgy hogy bevertem neki egyet, és úgy eresztette el. Soha nem fogom elfelejteni a fájdalmas sírását, sikítását. Ki a fene nem féltené a kiskutyáját ezek után?
2022. márc. 5. 08:42
 49/80 anonim ***** válasza:
100%

Nem mintha egy yorkinak egy németjuhász lenne az ideális játszótársa :D hagy döntse el a gazdája


(Csivavámra feküdt már rá játékból nj, köszönöm, de nem kérünk belőlük többet. Simán sérülhetett volna a gerince)

2022. márc. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 A kérdező kommentje:
Tavaly nyáron velünk kiskutyásokkal olyan dolog esett meg, amit soha nem felejtünk el, olyan prosztó és bunkó megoldás volt. Egy férfi mindenáron be akart jönni egy boxerrel. Mi nem díjaztuk volna, mondtuk neki hogy jöjjön vissza egy fél óra múlva, csak most jöttünk mi is. Erőszakoskodott, hogy márpedig ő bejön, hisz az ő kutyája nem bántja a kicsiket. Mondtuk hogy az egy dolog, de nem ismerjük a kutyát, nem tudhatjuk hogy az egyik kicsi ugatása kiváltja-e a támadási ösztönt! Mondtuk hogy ne jöjjön be. Bejött erőszakkal, és még a rendőröket is kihívta ránk. Azóta ha meglátjuk azonnal elmegyünk előle, soha nem felejtjük el ezt a tettét. Néha a nagykutyások sokat képzelnek magukról.
2022. márc. 5. 09:22
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!