Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyasétáltatás közbe felszokt...

Kutyasétáltatás közbe felszoktátok szedni a kutyakakit?

Figyelt kérdés
Sok embert làtok aki ott hagyja

2022. márc. 28. 22:27
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
97%
A vakokon kívül igazából minden kutyásnak össze kellene szedni a kutyája után, vagy ha hasmenés, akkor leönteni. Én sem szeretek belelépni, nekem alap, hogy összeszedem. Egyébként sajnos nem csak kutyások hagyják ott. Nálunk a kerületi facebook csoportban írták, hogy szülők is simán odakakiltatják a parkba a gyereket, és ott hagyják, nem tudom, de nekem ez igénytelenség.
2022. márc. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
92%

Össze, persze. Vízparton is, a mezőn is. Az erdőben nem szoktam, mert ott nincs szemetes és egy félnapos túránál nem akarom a zsebemben cipelni a 30 kilós kutyának a csomagját.

De ha olyan helyen vagyunk, ahol tudom, hogy fél órán belül szembejön egy szemetes az erdőben, akkor ott is összeszedem.

2022. márc. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 NTBS ***** válasza:
20%
Vidéken élek kertes házban így a kutya az udvaron csinálja. Össze szoktam rakni lapáttal egy helyre pár nap alatt lebomlik. Ha lehet ne tartsunk kutyát, macskát panelban. Nem nekik való.
2022. márc. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
84%
23! Jó kis szag lehet nálad nyáron a 40 fokban. Elég igénytelen lehetsz, ha elélsz a szarkupac tetején.
2022. márc. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
86%

Én meg azt mondom, ha lehet, ne tartsunk úgy kutyát a kertbe kibszva, hogy a szerencsétlen soha életében nem lépheti át a kertkaput.

Ideje lenne egyeseknek kihúzni a fejüket a sggükből és belátni hogy a kert nem elég a kutyának. Vagy legalább kicsit utánajárni a faj igényeinek, mielőtt magukhoz vesznek egy biodíszt a kertbe.

Imádom mikor olyanok szólnak be a paneleseknek (akik napi többször sétálnak a kutyával, suliba járnak vele, szocializálják és minden nap lemozgatják rendesen) akiknek a kertben van a kutya egész életében, és azt sem tudja hogy mi az a séta.

2022. márc. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
8%
Én nem szedem össze, akinek nem tetszik szedje össze.
2022. márc. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
#26. Miért nem szeded össze? Tényleg érdekel, hogy mi az oka, nem veszekedni akarok. Ne értsd félre.
2022. márc. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
11%
Csak nincs kedvem, meg én ezt szoktam meg, hogy nem kell felszedni, ezt tanították a szüleim, sokszor még fújoltak is mikor valaki felszedte a kutyája után.
2022. márc. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
90%
Remek nevelést kaptál. Ja, nem.
2022. márc. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
"ezt tanították a szüleim" - Én meg úgy nőttem fel, hogy jártunk misére rendszeresen, aztán felnőttként mégis úgy döntöttem, hogy nem járok, mert nem érzem magaménak a vallást. Az anyai nagyszüleim még veréssel neveltek, a szüleim meg nem alkalmazták a verést a gyereknevelésben. Lehet változtatni azon, ahogyan neveltek, szóval nem kell erre fogni, miért vagy igénytelen.
2022. márc. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!