Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnék védekezni egy...

Hogyan tudnék védekezni egy esetleges kutyatámadás ellen?

Figyelt kérdés
Van 2 kistermetű kutyám, és egyedül èlek, sajnos nem sokszor van lehetőségem esténként társaságban sétáltatni őket. Egyszer megtámadott minket egy nagy nemetjuhasz szeru koborkutya, isteni szerencsém volt hogy akkor éppen egy szomszéddal voltam. Ahogy rohant felénk, a szomszédom is nekifutott és kiabált, ettől pedig az meghátrált. Egyedül a két kutyat a hátam mogott tartani, es védekezni szinte lehetetlen. Főleg h a fiu kutyusom véd engem, és neki is rohan bármilyen kutyának. Paprika spray mennyire hatásos? Illetve olvastam, hogy vannak sípok, riasztók amiktől megijednek. Azok? Esetleg valami más?
2022. ápr. 25. 01:42
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
3%

tegnap 09:06


Igen az vagy, egy állatkínzó!

Majd ha a te kutyád is véletlenül elszökik, kívánom hogy valami hozzád hasonló okostojás félelmében fújja le paprika spray-vel! Azután kíváncsi lennék a véleményedre

hogyan vélekednél (pl. Maradandó károsodást okoz).


Akinek az első gondolta, hogy mit tegyen ha szembe jön egy kóbor kutya és az a paprikaspray az aztán nagy állatbarát mondhatom. Állszent majom vagy, semmi több.


Inkább vegyél közösségi órákat kutyasuliban például a sípod meg a sprayd árából.


Szerintem te hiába álltál kétszer is sorba amikor osztották az észt.

2022. ápr. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
84%
Hogy tud egy kutya véletlenül elszökni? A kutya nem szökhet! A kutyára oda kell figyelni és úgy kell tartani, hogy nem szökhet el! És pont. Ha elszökik és elüti az autó, akkor az autós az állatkínzó? Ennyi észt. Ha te engeded szökni a kutyádat, minden, ami vele történik és amit vele tesznek, kizárólag a te felelősséged! Senki másnak nincs benne felelőssége!
2022. ápr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

21es

Eloszor is, az en kutyám mégha elszokne sem bántana senkit. Másodszor nem mondtam egy szoval sem hogyha felem jon egy kutya lefujom, csak ha támad. Egy baratnomek kerteshazban laknak, es átfert a kutyajuk a kerítés között. Az a kutya 8 év alatt egyetlen egyszer sem szokott ki, hogy miert? Mert az egészet behálózták. Megakartak oldani, megoldották. Szval nekem senki ne mondja azt, hogy nem lehet egy kutyát a kerítés mogott tartani. Figyelj, ha én olyan áron állatkínzó vagyok, hogy megvedem a sajatjaim, akkor legyek. Imadom az állatokat, de egyiket sem szeretem jobban a sajatomnal, ezt nem is szégyellem. Bármeddig elmennék hogy nekik ne legyen bajuk.


Egyébként megérkezett a sokkoló egy par napja, hihetetlen milyen oriasi önbizalmat ad. Mar olyan értelemben, hogy nem félek kimenni este. Mar csak ezt is mégegyszer koszi!!😊

2022. máj. 2. 23:51
 24/25 simad ***** válasza:
Én is sokkolót használok, de nem kutya ellen. :)
2022. máj. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
21es, te idióta...ha elszökik a kutyád és megtámad valakit,akkor mehetsz a sittre..
2022. jún. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!