Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » EZ a mi hibánk nem akartuk...

EZ a mi hibánk nem akartuk ezt? :O Nem vad a kutya . Többi lnt

Figyelt kérdés
Átjött egy ismerösunk és a 10 éves fia kiment a kutyához ..Mi bent maradtunk mert tudom h nem vad nembánt olyat aki hozzánk jön ..Csak ha teljesen idegen ..ÉS bent meghalotuk h a kutya felnyűszit egyet aztán elkezdet morogni a kis srácmeg sikit és bög kimegyunk látjuk h a kutya oda kapot srác kezéhez :S Meg kérdeztuk h mi történt elkezdte mondani h a kutya fekudt a hátán mint ahogy meg szokta adni magát vagy nem tom ő meg ráugrot a hasára és a kutya oda kapot ,... Az anyja akié a gyerek fel akar jelenteni :S és el akarja érni h el keljen altatni a dobermanomat de nem vad a kutya csak a hasára ugrot a gyerek és azért kapta meg :S Ezért tényleg el altathatják a kutyát?:O
2010. szept. 16. 18:39
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
84%

Nem hiszem, hogy elaltatják. Gondolom nem súlyosan harapta meg. Ilyenkor az alap, hogy megnézik az oltási könyvet, esetleg karantén, de nem tudom pontosan. Hátha más jobban tudja.

Amúgy az anyja egy idióta. Utálom az ilyen embereket.

2010. szept. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Hát remélem nem mert már töbször voltak ott és edig mindig kint voltunk h ne h baj legyen de a srác mindig tépte a kutyám fülét mondtam az anyjának h szóljon rámert azért egy dobi nem kiskutya meg a kutyámat is ink elhivtam onnan és bezártam amig ott voltak a garázsba ..de most a rác magától kiment ..Hát nagyon kicsit kapot oda csak a bört sértete fel és vérzet egykicsit
2010. szept. 16. 18:46
 3/33 anonim válasza:
84%

Minden anya így viskelkedik ilyen helyzetben,de csatlakozok az előttem szólóhoz az anya 1 idióta,ha gyerek elmondta h Ő ugrott rá,akk nem a kutya a hibás.Próbáld megértetni vele!

15/F

2010. szept. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
78%
Ha vérző seb vagy valami akkor kórházba kéne vinni meg tetanuszt neki.Feljelenthet ha akar de végülis a fiú okozta a balesetet, miért ugrál a kutya hasára? És még az anyának áll feljebb, ahelyett hogy megtanítaná a fiát, hogy hogyan kell viselkedni egy kutyával. Meg lehet kell valami kivizsgálás a kutyának vagy nem tudom, ehhez a részéhez nem értek, de szerintem ok nélkül csak úgy nem altatják el, mert "ránézésre agresszív" ilyet is biztos lehet tesztelni.
2010. szept. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Ja előző vagy egy szót kihagytam: vérző, mély seb
2010. szept. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
78%

Idióta anya. 10 éves gyereknek miért nem tanította meg, hogy az állatot nem kínozzuk?Hasára ugorni kínzás. Nem altatják el az állatot.Bemutatod az oltási könyvét, kész.Te nem közterületen tartottad, ahol szájkosárra kötelezett.

A kutya pedig kutyából van.

Anyuka a replikázás helyett tanuljon és tanítsa a gyerekét.

2010. szept. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Elvitte és kapott is de az orvos azt mondta h a kutya csak harapni akart nem harapta meg hanem a foga megsértete :S a börét a srácnak..De szegénykutyám azota nem eszik amiota ráugrot a hasára lehet h a kutyát meg állatorvoshoz kénne vinni ..De eddig senkit se bántot a kutya szereti a gyereeket van egy 3 éves kislány a szomszédba az átjön és simán ráülhet a hátára és ugy viszi mert a kislány nem bátja nem ütögeti :Sdevan h az is durvbban fogja meg a fülét de csak megnyalja a kezét :S
2010. szept. 16. 18:51
 8/33 anonim ***** válasza:
46%
úristen, azt a debil gyereket kéne elaltatni nem a kutyát baxameg! De jó lesz, majd én is ráuhro kaz ő hasára, és majd megpróbálja felsérteni a bőröm legalább átérzi, hogy kinek is volt ez nagyobb fájdalom. Basz.i megkersem az ta hülyegyereket és pofánrúgom istenuccse! Hol lakik????
2010. szept. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Azért ti is hibásak vagytok. Kutyával, gyereket nem hagyunk kettesben. Soha, semmilyen körülmények között.


De a gyerek is hibás, érdekes én 10 éves koromban nem csináltam ilyet, mert megtanították, hogy nem szabad.

A gyerek anyja meg egy idióta, a csemetéje inzultálja a kutyát, a kutya védekezik, oda kap, és a kutya a hibás?


A gyerekre nem tán oda kéne figyelni, és nevelni, hogy a kutyákra nem ugrálunk rá?

2010. szept. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy, ja lehet a kutya is megsérült, a hasuk nagyon érzékeny, nem véletlen, hogy csak akkor mutatja a hasát, ha megbízik,a másikban, vagy meghunyászkodik előtte.


Egy 10 éves gyereknek meg elég nagy súlya van már, szóval igen, a kutyának is lehet baja.


A másik, ha egy kutya harapni akar, akkor az harap, nem csak egy kicsit felsérti az ember bőrét, épp csak odacsípett szerintem.

2010. szept. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!