Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » EZ a mi hibánk nem akartuk...

EZ a mi hibánk nem akartuk ezt? :O Nem vad a kutya . Többi lnt

Figyelt kérdés
Átjött egy ismerösunk és a 10 éves fia kiment a kutyához ..Mi bent maradtunk mert tudom h nem vad nembánt olyat aki hozzánk jön ..Csak ha teljesen idegen ..ÉS bent meghalotuk h a kutya felnyűszit egyet aztán elkezdet morogni a kis srácmeg sikit és bög kimegyunk látjuk h a kutya oda kapot srác kezéhez :S Meg kérdeztuk h mi történt elkezdte mondani h a kutya fekudt a hátán mint ahogy meg szokta adni magát vagy nem tom ő meg ráugrot a hasára és a kutya oda kapot ,... Az anyja akié a gyerek fel akar jelenteni :S és el akarja érni h el keljen altatni a dobermanomat de nem vad a kutya csak a hasára ugrot a gyerek és azért kapta meg :S Ezért tényleg el altathatják a kutyát?:O
2010. szept. 16. 18:39
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

14:58 vagyok.


Akkor ezek szerint a vizsgálati része befejeződött.

Szerintem ha gond lenne akkor már a kutya is egy gyepin lenne megfigyelés alatt.

Sok sikert!

2011. febr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Nincs alapja, hogy elaltassák a kutyát. Ha igen, mérges leszek :@

Egy 10 éves, hogy lehet ennyire csökkent értelmi képességű? :( az anyuka meg pereskedés helyett foglalkozzon a gyerekneveléssel legalábbis nem ártana jobban fiygelni rá....pff

2011. febr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Hülye az anya! Meg a gyerek!


Sok sikert! remélem megnyeritek a pert! Sok boldogságot a kutyushoz! :)

2011. febr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!