Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » EZ a mi hibánk nem akartuk...

EZ a mi hibánk nem akartuk ezt? :O Nem vad a kutya . Többi lnt

Figyelt kérdés
Átjött egy ismerösunk és a 10 éves fia kiment a kutyához ..Mi bent maradtunk mert tudom h nem vad nembánt olyat aki hozzánk jön ..Csak ha teljesen idegen ..ÉS bent meghalotuk h a kutya felnyűszit egyet aztán elkezdet morogni a kis srácmeg sikit és bög kimegyunk látjuk h a kutya oda kapot srác kezéhez :S Meg kérdeztuk h mi történt elkezdte mondani h a kutya fekudt a hátán mint ahogy meg szokta adni magát vagy nem tom ő meg ráugrot a hasára és a kutya oda kapot ,... Az anyja akié a gyerek fel akar jelenteni :S és el akarja érni h el keljen altatni a dobermanomat de nem vad a kutya csak a hasára ugrot a gyerek és azért kapta meg :S Ezért tényleg el altathatják a kutyát?:O
2010. szept. 16. 18:39
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Hát lehet h hibásak vagyunk de én mondtam h menjunk ki ha a fiu is kimegy :S de azt mondta az anyja h nem kell nem fogja bántani a kutyám :S
2010. szept. 16. 19:12
 12/33 A kérdező kommentje:
Sztem hnap elviszem az állatorvoshoz mert most felhívtam de azt mondta h biztos nem annyira súlyos mert ha az lenne nem járkálna csak feküdne ..és mozog csak attolfélek h a hasával volt már gond egy másik dobi hason harapta és akk össze kelett varni a hasát és félek h amiatt vmi súlyosabbb baja lett
2010. szept. 16. 19:15
 13/33 anonim ***** válasza:

Hát, az a tanulság, hogy legközelebb erősködni kell, és meg kell magyarázni az ilyen anyának, hogy ez nem úgy megy.


Sajnos, az van, hogy az ilyen hülyék helyett is nekünk kell vigyázni, odafigyelni, felelősséget vállalni.


Remélem a kutyának nem lesz baja, de a gyerekes is sajnálom. Milyen felnőtt lesz így belőle?

2010. szept. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Én is remélem h nem mert ha vmi baja lesz akk én belehalok :'( Nagyon aranyos hűséges kutyus :)..De srácnak is volt kutyája de fél évet élt sztem a srác ölte meg vagy nem tom :S
2010. szept. 16. 19:32
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, milyen emberek vannak. Még téged mer hibáztatni??? Biztos nem a kutya volt a hibás, ha egy dobi meg AKAR harapni valakit, annak leszedi a kezét, nem felsérti kicsit a bőrét. Biztos csak az ijedtsétől, reflexből kapott oda. Sajnalom a kutyust, meg téged is, mert hülye helyzetbe kerültél, pedig nem te vagy a hibás.
2010. szept. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 Norczy ***** válasza:
az én agyam is elkattant, hogy milyen emberek vannak! De ha valami baja van a kutyának a gyerek miatt kérj orvosi véleményt+ számlát papíron h megmutasd mit is tett az a szegény gyereke a nőnek illetve arra is jó bizonyíték hogyha jogi útra viszi a nő az ügyet! Remélem nincs baja a kutyának!
2010. szept. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinekén is remélem nincs hnap kiderül h van e :)..Am tényleg ha bántani akarta volna karja nem lenne a kissrácna
2010. szept. 16. 20:22
 18/33 anonim ***** válasza:
33%
Nem szabadott volna egyedül hagyni vele, ismerős gyerekkel sem! Igen, a Te hibád sajnos.
2010. szept. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Nem! Elsősorban a szülő hibája. Annak kellene a saját gyerekére figyelni. A kérdezőnek max. a kutyájára kell figyelni. Soha nem hagynám a gyerekemet kettesben egy dobermannal, akármilyen szelíd is. Pont azért, mert a gyerek még nem tudja, hogy mit szabad, és mit nem!
2010. szept. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Igen, a szülő hibája. A kutya kint volt a kertben, míg a társaság bent a házban. Ezek után a kedves anyuka figyelje a gyereke minden mozdulatát. Ha kimegy, menjen utána.
2010. szept. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!