Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » EZ a mi hibánk nem akartuk...

EZ a mi hibánk nem akartuk ezt? :O Nem vad a kutya . Többi lnt

Figyelt kérdés
Átjött egy ismerösunk és a 10 éves fia kiment a kutyához ..Mi bent maradtunk mert tudom h nem vad nembánt olyat aki hozzánk jön ..Csak ha teljesen idegen ..ÉS bent meghalotuk h a kutya felnyűszit egyet aztán elkezdet morogni a kis srácmeg sikit és bög kimegyunk látjuk h a kutya oda kapot srác kezéhez :S Meg kérdeztuk h mi történt elkezdte mondani h a kutya fekudt a hátán mint ahogy meg szokta adni magát vagy nem tom ő meg ráugrot a hasára és a kutya oda kapot ,... Az anyja akié a gyerek fel akar jelenteni :S és el akarja érni h el keljen altatni a dobermanomat de nem vad a kutya csak a hasára ugrot a gyerek és azért kapta meg :S Ezért tényleg el altathatják a kutyát?:O
2010. szept. 16. 18:39
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Idegent, de még kicsit ismerőst sem kell engedni felügyelet nélkül kutyával. Gyereket egyáltalán nem. Egyszerűen csak a kutyát kellett volna elzárni, amíg vendégek vannak. Nem kötelező olyannak ismerni a kutyával való bánásmódot, aki nem kutyás.Hiába szelíd a dobid, fájdalmat okoztak neki, automatikusan védekezett. Ráadásul, lehet, ez a gyerek már nem lesz kedvence ezek után neki, hiszen nem kis fájdalmat okozott .
2011. febr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Elég régi a kérdés. Mik a hírek azóta?
2011. febr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 bia_95 válasza:
de..minek ugrál össze vissza??...-.-'ne csodálkozzon ezen senki szegény kutya. nekem a macskám mega kutyám joba voltak egy ideig aztán.a kutyám vmiért rámorgott macska odakapott és angem ugy fellökött a kutyám ahogy hátraugrott hogy... mintha lórol estem volna le...pff.--':)
2011. febr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Remélem az anyát és a gyerekét már elaltatta az állatorvos.
2011. febr. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

remélem a kutya nem sérült meg :)

a hülye gyerek ( persze a szülei hibája miatt ,lett hülye )

pedig megtanulja a leckét.

a hibás a gyerek!

a hibás a gyerek szülei.

kicsit hibás ti !

( mert nem mentetek ki utánna az udvarra )

nem hibás , a kutya ,és mindenki más :):)

2011. febr. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Nem lett nagyobb baja szerencsére :)
2011. febr. 11. 09:40
 27/33 anonim ***** válasza:

A helyedben ezt a csürhét biztos nem engedném be többet!

Ha egy hülye kölök az én kutyám hasára ugrana,biztos,hogy a vasútállomásig rugdalnám a kis férget az anyjával együtt.

2011. febr. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy ilyen esetben, ha a gyereket megvizsgálják akkor a korházban kérik is kérik a hatósági állatorvosi igazolást.

A harapás ( szerintem inkább karcolás ) után az ebet nem oltják be a vizsgálat lezárásáig. Tehát ha az oltásai nincsennek rendben, akkor van gáz.

De szerintem ti rendesen oltjátok a kutyát.

Ha feljelentést tesz a nő, akkor először is kivizsgálják az esetet még mielött pereskedni kezd. Ekkor hatósági állatorvos fogja a gazdát felkeresni. Be kell mutatni az oltási papírjait, és szerintem a kutyát is megnézi.

Majd ír egy igazolást, hogy az állat veszett e vagy se.

Nyílván ha veszettséget állapítanak meg akkor elkobzás is történik. Ha egészségesnek ítéli meg a doki akkor átadja a papírt és kész. Azt nem tom hogy kell e fizetni, nekem nem kellett.

Mivel nem volt akkora a sérülés mint amekkora lehetett volna, szerintem a rendőrségen tutira lebeszélik a pereskedésről, mert meg fogják győzni az illetőt hogy nagyon nem éri meg hosszú éveken keresztül a bíróságra járkálni, ráadásul lehet el is veszti, és akkor a per és a vizsgálat költségeit a vesztes fizeti.


Röviden:

Semmi képpen nem fogják a kutyád elaltatni.

Minden jót!

2011. febr. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Azota is biroságra járkálok :D de midnen oltást meg kapott szóval nincs ezzel gond és ugy tűnnik mi nyerjuk meg a pert ...
2011. febr. 11. 15:02
 30/33 anonim ***** válasza:
Azért ilyenekkel se barátkoznék a helyedben...
2011. febr. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!