Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen örző védő fajtát...

Milyen örző védő fajtát válasszak ha kicsi vagyok?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem, hogy alacsony vagyok és 50 kg alatti. Az örző védőnél meg ugye a kutya belefeszül teljesen a pórázba és húz, ugat stb. Egy cane corsot, vagy rotit biztos nem tudnék megtartani a gyakorlatok alatt, németjuhász még talná talán, de velük is csak nagyobb darab nőket láttam dolgozni. Dobit szintén.

Még a malanoisra gondoltam, de el is vetettem mert ő nekem egy kicsit sok energiaszintre, és még az amstaff is felmerült, viszont bull típust nem választanék, valószínűleg nem is passzolna hozzám.


Szóval mit tegyek szerintetek? Mert érdekelne az öv, és mindenképp kipróbálnám. Válasszak keverék kutyát? Csak az a gond hogy kölyököt szeretnék biztosan, és náluk meg tippmix milyenek leszenk nagynak.



2022. máj. 1. 21:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
46%
Inkább nyugodt kutyát válassz. Ezek a folyton pörgő fajták és egyedek elsőre jó ötletnek tűnnek, de hosszú távon csakis akkor jó velük együtt az élet, ha te is hasonlóan pörgős életet élsz. Egy nyugodt kutya hosszú távon 1000x jobb.
2022. máj. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!