Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden kölyökkutya rossz?

Minden kölyökkutya rossz?

Figyelt kérdés
Engem néha a sírás kerülget miatta, annyira kiborít.😂Érdekelne,hogy minden kölyökkutya rossz?

2022. máj. 1. 22:11
1 2
 1/13 anonim válasza:
58%
egyik sem rossz max nem tudod nevelni őket
2022. máj. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Igen, ahogy minden kölyök az.
2022. máj. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz a kutyád, csak eleven, virgonc, szófogadatlan korszakban van. Kutyáknál is van pl dackorszak. Nyugi, kinövi. Én is sokszor fogtam a fejem, amíg a kutyám kölyök volt.
2022. máj. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

Miért? Megtámadta az egész családot és megvacsorázta a nagyidat?????

Az, hogy vannak fajta és egyedi jellemzöik az NEM ROSSZASÁG!!! De az igen, ha vállalkozol egy állat tartására de nem ismered, nem is akarod megismerni és megtanulni az igényeit, reakcioit. Javasolom, hogy ettöl kezdve csakis plüss állatokkal foglalkozz! Neked valok.

2022. máj. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%
Hallgass már négyes, te bohóc...
2022. máj. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem rosszaságként definiálnám, csak gyerek. Hiperaktív, virgonc, kíváncsi, önfejű, ugyanilyen bármelyik kölyökmacska is, ez a normális.
2022. máj. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%
#5 Szemét vagy!!!!! Csak igy egyszerüen!
2022. máj. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Egyetlen kiskutya sem szuletik rossznak. De tudatlan, virgonc, mint egy 2 eves kisgyerek. Nevelni-foglalkozni kell vele, torodni vele, figyelni, 24 oraban minden nap. Pont, mint egy 2 eves gyereket.

Ha ennyire kiborit teged, akkor vidd vissza a tenyesztonek, es vegyel egy plusskutyat, ahogy mar irta valaki.

2022. máj. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Mi az, hogy rossz? Fajtájának és életkorának megfelelően viselkedik. Ebben mi a rossz? Egy gyerek az rossz, mert elmondod neki magyarul és mégis hisztizik, a kutyának nem tudod kutyául elmondani, így nem tud a te legmagasabb igényeidnek megfelelni. És akkor "rossz". Anyám...
2022. máj. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
21%

#5:

Nem akarnál máshol beugatni másoknak?

2022. máj. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!